V Česku se rozjel prodej mobilních telefonů Motorola: Moto G6 Play a Moto E5

9. 10. 2018 Vyp Od Redakce

Nově dostupná zařízení z rodiny produktů moto g a moto e nabízí kombinaci funkcí pro zákazníky, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi kvalitou, stylem nebo požitkem. U obou modelů mohou zákazníci využívat volání v síti LTE se spojením do dvou vteřin, a již tradiční benefity značky Motorola – například kapacitu a výdrž baterie, kvalitu zpracování a v neposlední řadě atraktivní cenu. Oba modely disponují výkonnou baterií s kapacitou 4000 mAh, procesorem Qualcomm Snapdragon a jsou poháněny systémem Android 8.0 Oreo.

Moto G6 Play: Foťte a hrajte dnes, nabijte až zítra

Pokud hledáte smartphone, který s vámi udrží krok více než jen pár hodin, pak je to Moto G6 Play. Díky výkonné baterii s kapacitou 4000 mAh, která vydrží v pohotovosti až 36 hodin na jedno nabití, vás nezradí během navigace neznámou cestou ani při zachycení perfektního snímku1. Moto G6 Play disponuje 1,4 GHz jádrovým procesorem, který poskytne okamžitý přístup ke všem aplikacím a fotografiím bez jakéhokoliv zasekávání a zpoždění. Veškeré momenty svého života zachytíte 13 MP fotoaparátem s autofokusem fázové detekce (PDAF), s nímž zvládnete zaostřit ještě rychleji. Na vyfocené snímky či videa se pak můžete podívat na 5,7″ displeji Max Vision s rozlišením 18:9, který se vzhledem ke své štíhlé konstrukci a výšce drží pohodlně v ruce.

Přečtěte si také:  Infinix uvádí na trh novou řadu NOTE 12 5G s fotografickými schopnostmi nové úrovně

Moto E5: Praktický pomocník

Ideálním pomocníkem pro všechny případy je smartphone Moto E5, který příjemně padne do ruky, a to díky ergonomicky zakřivené zadní straně. Kromě elegantního designu je to také bezpečnost, která je předností Moto E5. Diskrétní a jednoduchý přístup zajišťuje čtečka otisků prstů2 ukrytá v ikoně Motorola, se kterou se okamžitě dostanete ke všem oznámením, k volání nebo domovské obrazovce. Přídavný slot na microSD43 vám umožní uložit ještě více fotografií, skladeb a videí. Moto E5 vás během dne rozhodně nezradí náhlým vypnutím, a to díky baterii o kapacitě 4000 mAh, která vám zajistí celodenní používání.

Dostupnost a cena

  • model Moto G6 Play je dostupný za cenu 4 495 Kč
  • model Moto E5 je dostupný za cenu 3 495 Kč