stresni-box-autobox-rakev-na-auto-menabo-mania-320-black-objem-320l-pravostranne-otevirani-cerny

Střešní box pojme víc, než si možná myslíte!

17. 4. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Léto se blíží! Letošní dovolenou zřejmě strávíme poznáváním krás Česka a Moravy. Do kurzu se znovu dostávají chaty a chalupy, ale třeba i stany, tedy kempování. Na to je však zapotřebí se náležitě vybavit.

Takovou dovolenou ve stanu je vhodné začít připravovat s náležitým předstihem. Seznam všech nezbytností, bez nichž se kempaři neobejdou, totiž rozhodně není zrovna krátký. Na prvním místě je stan následovaný spacáky, karimatkami a kempingovým nábytkem v podobě stolečku, židliček, slunečníku atd. Samostatnou kapitolou je vaření v přírodě, k němuž budete potřebovat vařič a k tomu určené nádobí, příbory, hrnečky a mohli bychom pokračovat. A to jsme se ještě nedostali k oblečení, obuvi, dekám atd. Není toho málo, že?

Využijte chytré úložné vychytávky

Kempaři rozhodně nejsou troškaři, automobily mnohdy bývají zaplněné do posledního centimetru. A spousta věcí se jim do něj stejně nevejde. Pak na řadu přicházejí chytré vychytávky, které umožňují vůz „nafouknout“, respektive nabízejí úložné prostory na místech, která by jinak zůstala nevyužita, ať již se jedná o střechu vozu či jeho zadní část. Řeč je o praktických střešních boxech a nosičích.

Přečtěte si také:  Jak správně zipovat a co děláme špatně

Praktický střešní box

Velmi praktický je střešní box, který dokáže pojmout spoustu věcí. Ty největší totiž disponují objemem okolo čtyř set litrů a bezpečně do nich uložíte většinu svého kempingového vybavení. Moderní střešní boxy se navíc na vozech velmi dobře vyjímají.

Dovolená na kole? S nosičem kol bez problémů

Uvažujete o dovolené strávené na kole? Pak zvažte investici do nosiče kol. Ta se převážejí buď na střeše pomocí střešního nosiče kol (v tom případě budete muset oželet střešní box), nebo upevněná na zadních dveřích vozu prostřednictvím tzv. nosiče kol na tažné zařízení. Ten nejmenší pojme jedno kolo, na tom největším můžete převážet až čtyři kola. Speciální kategorií jsou nosiče na elektrokola, motocykly, karbonová kola či Segway.

Přečtěte si také:  Na co si dát pozor při koupi auta z bazaru

Věřte renomované značce

Zřejmě vás nemusíme upozorňovat na to, že v hledáčku vašeho zájmu by měly být kvalitní bezpečné a certifikované produkty, které váš náklad převezou neporušený a neohrozí ani ostatní účastníky dopravního provozu. V tomto ohledu se vyplácí vsadit na renomované značky. Špičkové střešní boxy stejně jako nosiče kol najdete například v portfoliu renomované značky Thule. Tak si to užijte! A hlavně na nic nezapomeňte. Vrásky na čele totiž při kempování dokáže přidělat i chybějící šňůra na prádlo!