Samsung_Galaxy_Tab_S7

Samsung představuje novou barevnou verzi tabletů Galaxy Tab S7 a Tab S7+, tmavomodrou variantu Mystic Navy

17. 2. 2021 Vyp Od Pavel Srp

Společnost Samsung Electronics představuje novou verzi tabletů Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v tmavomodrém provedení Mystic Navy. Portfolio špičkových zařízení Samsung v atraktivních barvách se tím zase o něco zvětšuje a uživatelé mají další možnost kreativního vyjádření. K přednostem nových tabletů patří i nejnovější uživatelské rozhraní One UI 3 a displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Díky bohaté funkční výbavě se zájemci o Galaxy Tab S7 nebo S7+ můžou těšit na jedinečné zážitky v rámci rozsáhlého propojeného ekosystému Samsung Galaxy. Tablety Galaxy Tab S7 a S7+ budou dostupné v České republice od 19. února, jejich doporučená maloobchodní cena začíná na 18 999 Kč a spuštění prodeje doprovází zajímavá promo akce, v jejímž rámci lze získat ochranné pouzdro bez příplatku nebo sluchátka Galaxy Buds+ se slevou 50 %.

Přečtěte si také:  Vše, co potřebujete vědět o bezdrátovém nabíjení

„Tablety Samsung Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v tmavomodrém provedení Mystic Navy opět o něco rozšiřují možnosti kreativního vyjádření uživatelů,“ říká Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení Samsung Electronics Czech and Slovak. „Zásluhu na tom mají především vynikající technické parametry a funkce modelů Tab S7 a Tab S7+, které už jejich majitelé nějakou dobu spokojeně využívají. Nová barevná varianta Mystic Navy jen potvrzuje naše odhodlání nabízet špičkové přístroje, které nejen skvěle fungují, ale také výborně doplňují osobnost svých majitelů.“

Model Barva Maloobchodní doporučená cena
Galaxy Tab S7 Wi-Fi Mystic Navy (Tmavě modrá) 18 999 Kč
Galaxy Tab S7 LTE Mystic Navy (Tmavě modrá) 21 999 Kč
Galaxy Tab S7+ Wi-Fi Mystic Navy (Tmavě modrá) 24 999 Kč
Galaxy Tab S7+ 5G Mystic Navy (Tmavě modrá) 29 999 Kč

 

Spuštění prodeje nové barevné varianty tabletů doprovází v České republice i zajímavá promoakce, která se vztahuje na všechny tablety Tab S7 nebo Tab S7+ bez ohledu na barevnou variantu. Pokud si na e-shopu Samsung v období 19. 2. až 5. 3. zakoupíte Tab S7 nebo Tab S7+, můžete si vybrat ze dvou bonusů – buď ochranné pouzdro v libovolné barvě (bez příplatku) nebo sluchátka Galaxy Buds+ v černé barvě se slevou 50 %.

Skvělé parametry do každé situace

Nové uživatelské rozhraní One UI 3, oficiálně představené na akci Galaxy Unpacked 2021, umožňuje uživatelům snadné bezdrátové propojení tabletů s novými telefony řady Galaxy S21 a sluchátky Galaxy Buds Pro. Dohromady fungují ještě lépe než dřív, což je skutečně jedinečný uživatelský zážitek – třeba texty a fotografie lze mezi telefony a tablety přenášet bez jakýchkoli problémů během okamžiku. Kromě toho nová verze software One UI umožňuje využít displej tabletu Galaxy Tab S7 nebo S7+ coby rozšířenou pracovní plochu monitoru počítače či notebooku.

Nové způsoby kreativního vyjádření

Máte kreativní sklony? Pak je pro vás Galaxy S7 nebo S7+ ideálním společníkem – dnes ostatně víc, než kdykoli jindy potřebujeme čas od času vypnout a věnovat se svým koníčkům a vášním. Galaxy Tab S7 i S7+ jsou v provedení Mystic Navy vybaveny displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz. Displej modelu Tab S7 měří 11 palců neboli 27,9 cm a je vybaven technologií LTPS TFT, verze Tab S7+ má displej typu Super AMOLED s úhlopříčkou 12,4 palců (31,5 cm). V obou případech se tedy můžete těšit na hraní v cloudu i streaming filmů či seriálů ve vysokém rozlišení. Svět zábavy, ať už jde o hry, kreslení či jiné kreativní činnosti, čeká s novými tablety jen na vás.

Přečtěte si také:  Reproduktory 2. 1 Genesis Helium 800 BT s ARGB podsvícením

Rozsáhlý vyspělý ekosystém pro každý den

Tablety Galaxy Tab S7 či S7+, které jsou nyní k dispozici ve čtyřech atraktivních barevných variantách, lze bez potíží bezdrátově propojit s dalšími zařízeními Samsung Galaxy. Například funkce Auto Switch umožňuje připojit sluchátka Galaxy Buds Pro k několika různým zařízením a snadno a rychle mezi nimi přepínat. Pokud například sledujete na tabletu Tab S7/S7+ film nebo posloucháte hudbu a někdo vám volá na telefon Galaxy, sluchátka se automaticky přepnou na telefon, abyste mohli hovor přijmout. Ekosystém Galaxy tak nabízí jedinečné uživatelské zážitky díky propojeným přístrojům všeho druhu, což výrazně podporuje kreativitu i produktivitu.