Samsung Galaxy Book S je ultratenký a vydrží přehrávat video až 23 hodin

Samsung Galaxy Book S je ultratenký a vydrží přehrávat video až 23 hodin

9. 8. 2019 Vyp Od Redakce

Samsung představil Galaxy Book S, průlomové mobilní výpočetní zařízení určené pro nejnáročnější uživatele, kteří nechtějí být svazováni nadměrnou velikostí a omezeními tradičních laptopů. Galaxy Book S je jako stvořen pro inovátory, kteří sledují jasně vytyčený cíl a chtějí dělat věci jinak. Nová mobilní generace tak dostává do rukou mocný nástroj. Případná dostupnost Galaxy Book S v České republice bude potvrzena později.

Se zařízením Galaxy Book S vstupuje Samsung do nové éry mobility a nabízí přístroj, který v sobě spojuje mobilitu a konektivitu chytrého telefonu s výkonem PC. Galaxy Book S byl vyvinut ve spolupráci s předními technologickými společnostmi a potvrzuje postavení společnosti Samsung jakožto lídra v oblasti mobility, k čemuž přispívá špičková platforma pro produktivitu od společnosti Microsoft běžící na nejvýkonnější hardwarové platformě ve své třídě od společnosti Qualcomm. Tato nová kategorie zařízení nabízí gigabitovou konektivitu v sítích LTE, možnost okamžitého spuštění a špičkový design ve spojení se systémem Windows 10 a nejmodernější výpočetní platformou Qualcomm Snapdragon™ 8cx. S Galaxy Book S si můžete vychutnat svobodu, kterou vám poskytuje tento nový typ mobilního zařízení, s nímž můžete pracovat kdykoli a kdekoli, aniž byste museli být připoutáni ke svému pracovnímu stolu nebo pohovce.

„Ve společnosti Samsung jsme přesvědčeni, že skutečných inovací lze dosáhnout pouze na základě otevřeného přístupu a spolupráce, při níž mají všichni partneři motivaci prolomit bariéry a nově definovat uživatelskou zkušenost,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Galaxy Book S nabízí kombinaci těch nejlepších funkcí mobility, které Samsung nabízí, ve spojení s předními řešeními společnosti Microsoft v oblasti produktivity a výkonnými technologiemi společnosti Qualcomm Technologies. Poskytuje tak to nejlepší v oblasti mobilní produktivity, co dnes mobilní zařízení může nabídnout.“

Samsung-Galaxy-Book-S- (2)

Objevte flexibilní zařízení, které je vždy připraveno a vždy připojeno

Zařízení Galaxy Book S bylo vytvořeno s cílem změnit způsob, jakým používáte svůj počítač. Je neustále v provozu, vždy připojeno a vždy připraveno – taková je budoucnost mobilní produktivity. Extrémně rychlé gigabitové připojení k sítím LTE umožňuje okamžité propojení s cloudem a vysokorychlostní připojení k aplikacím a obsahu bez nutnosti spoléhat se na
Wi-Fi. Bootování systému je minulostí – Galaxy Book S obsahuje funkce, díky nimž lze zařízení okamžitě probudit a začít používat. Podobně jako u chytrého telefonu tak máte dotykem prstu k dispozici okamžitě vše, co potřebujete.

Navrženo s ohledem na maximální výdrž a výkon

Zařízení Galaxy Book S vychází z předchozího Galaxy Book2 a bylo pečlivě navrženo tak, aby nabídlo maximální výpočetní výkon ve formě lehkého a mobilního zařízení. Přenosný ultratenký design, který se odlišuje jedinečným prohnutým tělem přístroje, umožňuje uživatelům maximálně využít výhod zařízení, které je neustále k dispozici. Galaxy Book S si s sebou můžete snadno a pohodlně vzít kamkoli – při hmotnosti pouhých 0,96 kg vás přitom nebude tížit zbytečná hmotnost a objemnost klasického laptopu.

Svrchní část a základna rámu Galaxy Book S jsou vyrobeny z luxusního eloxovaného hliníku, který přístroj chrání před riziky poškození, kterým jsou laptopy vystaveny nejčastěji, a eloxovaná povrchová vrstva zajišťuje ještě větší pevnost použitých materiálů. Galaxy Book S je vybaven 13,3palcovým dotykovým displejem schopným rozpoznat až deset dotyků současně, takže můžete na zařízení dotykem prstu bez problémů listovat, zoomovat a ovládat jej.

Samsung-Galaxy-Book-S- (3)

Vyzkoušejte výkon nového kalibru

Galaxy Book S je jako stvořen pro uživatele, kteří jsou neustále v pohybu a oceňují bezproblémové užívání mobilních zařízení Galaxy, neboť rozšiřuje vaše možnosti produktivity, aniž by omezoval váš akční rádius. Galaxy Book S nabízí nekompromisní výkon založený na výpočetní platformě Snapdragon 8cx, což je první PC platforma postavená na 7nanometrové technologii, kterou společnost Qualcomm Technologies vyvinula speciálně pro mobilní zařízení. Snapdragon 8cx zaručuje u Galaxy Book S ve srovnání s Galaxy Book 2 výrazně vyšší výkon, protože nabízí o 40 procent vyšší výkon procesoru, o 80 procent vyšší grafický výkon a paměť s vyšší propustností. Platforma Snapdragon 8cx byla záměrně navržena tak, aby se obešla bez aktivního chlazení, takže váš laptop zůstane v pohodě bez ohledu na to, jak tvrdě na něm budete pracovat.

„Čipová sada Snapdragon 8cx otevírá novou éru zařízení, která jsou neustále zapnutá a připojená k internetu a která vám téměř kdekoli umožňují s lehkostí pracovat, hrát hry a provádět současně více úkolů,“ uvedl Steve Mollenkopf, generální ředitel společnosti Qualcomm Incorporated. „Odmítli jsme prodlužovat výdrž baterie na úkor špičkového výkonu a namísto toho jsme nabídli obojí a vytvořili výkonné zařízení, které nabízí vynikající mobilní výpočetní možnosti ve spojení s mobilitou a konektivitou chytrého telefonu.“

Díky dlouhé výdrži baterie, která dokáže na jedno nabití napájet Galaxy Book S až 23 hodin při nepřetržitém přehrávání videa, se odpoutáte od nabíjecího kabelu. Aby vaše zařízení pracovalo co nejefektivněji, optimalizuje Galaxy Book S výkon v závislosti na tom, co děláte – takže spotřebováváte méně energie a šetříte čas na tvůrčí činnost, streamování, hraní a práci. Galaxy Book S obsahuje také až 1 TB rozšiřitelného úložiště, takže se nemusíte obávat, že byste měli nedostatek úložného prostoru.

Galaxy Book S je také vybaven stereoreproduktory studiové kvality Sound by AKG společnosti Samsung, zatímco prostorový zvuk Dolby Atmos umocňuje a dotváří podmanivý zvukový zážitek pomocí zvukových režimů pro filmy, hudbu, hry a další.

Samsung-Galaxy-Book-S- (4)

S podporou špičkových služeb

Vychutnejte si kompletní prostředí stolního počítače na novém mobilním výpočetním zařízení, které nabízí nekompromisní mobilitu a výkon nové generace se systémem Windows 10. Aplikace Váš telefon společnosti Microsoft zaručuje bezproblémové spojení mezi zařízeními Galaxy Book S a Galaxy Note10, takže můžete přistupovat k nejnovějším fotografiím, aplikacím a oznámením a okamžitě reagovat na hovory a textové zprávy na kterémkoli ze zařízení, a zajistit si tak den bez zádrhelů. Galaxy Book S umožňuje také využití cloudového úložiště Microsoft OneDrive, které uchovává, chrání a zálohuje vaše soubory a zpřístupňuje je pro všechna vaše zařízení.

S Galaxy Book S je vaše zařízení bezpečnější a lépe chráněné. Díky gigabitovému připojení prostřednictvím sítě LTE vám Galaxy Book S umožňuje vyhnout se využívání nespolehlivých veřejných sítí, a předejít tak ohrožení vašich soukromých informací při přístupu k internetu. Windows Hello poskytuje funkce okamžitého přihlášení pomocí otisku prstu a zajišťuje rychlý a pohodlný přístup k vašemu zařízení osobnějším způsobem.

Dostupnost

Galaxy Book S bude na vybraných trzích k dostání počátkem podzimu, a to ve dvou barevných variantách – Earthy Gold a Mercury Grey. Případná dostupnost Galaxy Book S v České republice bude potvrzena později.

Samsung-Galaxy-Book-S- (5)