mangazine.cz_auto-vyhybka_cz_nahledovy

S pomocí prověřeného autobazaru můžete najít vůz přesně podle představ

26. 3. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Ne každý má samozřejmě na auto, které zrovna sjelo z výrobní linky, cenová hladina je zde oproti českým příjmům stále poměrně vysoko a riskovat dlouholetý leasing také není pro každého. Řešením, které odpovídá v poměru ceny a výkonu a zároveň přinese spolehlivý vůz na dlouhá léta, může být i návštěva autobazaru. Cílem je jediné – mít auto na cesty do práce nebo za zábavou, za hodnotu, kterou si lze aktuálně dovolit a neohrozit v dlouhodobém výhledu ani rodinné finance. Výběr je přitom hodně pestrý, takže na své si přijde prakticky každý zájemce…

Auta prestižních značek, vždy po důkladné kontrole

Pražské autobazary jsou vynikající alternativa pro rodiny, co si nemohou koupit nové auto, ale přesto nechtějí druhořadý komfort. Když se k tomu navíc přidá záruka na vybrané modely až na dva roky, pak je vlastně rozhodnuto. Vždyť není důvod kupovat novinku na trhu, když model z roku 2016 vyjde na mnohem menší peníz a stále jde o auto, které splní vše, co od něj očekáváte – a bude také jezdit hezkou řádku let.

Přečtěte si také:  Vyřizujeme pojištění auta: Na co si dát pozor?

Praxe v oboru, dostupnost takových značek, jako jsou AUDI, Dodge, Lexus nebo TOYOTA, nechybí samozřejmě ani prověřené Škodovky, o které je na českém trhu stále mimořádný zájem – a jistě není divu!

mangazine.cz_auto-vyhybka_cz_01

Vyberte si přesně podle svého nejlepšího vkusu

Dnes už je to snadné, řada aut se vyrábí u nás, mnoho jiných zase po celé Evropě. Auto bazar, který má dobrou pověst a tisíce spokojených zákazníků, je pak dobrá volba – zvláště pokud můžete sjednat povinné ručení přímo na místě prodeje – a mít kompletně po starostech s veškerým papírováním. Samozřejmostí je i možnost dohodnout si klasický leasing s akontací od deseti procent, nabízí se mimo jiné i možnost výkupu vašeho stávajícího vozidla za hotové.