hobbs-and-deckert-film-trailer

Příští Rychle a zběsile bude tak trochu jiné

3. 2. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Pokud patříte mezi milovníky aut, asi vám neutekla existence filmové série Rychle a zběsile. Co původně začalo jako propagace tuningu a americké kultury k tomu, skončilo jako extrémní ukázka toho, čeho všeho jsou schopni tvůrci akčních filmů. S auty už zhruba poslední čtyři díly neměly nic moc společného, ačkoliv se sem tam nějaká scéna s nimi objevila.

A bude to tak i v prequelu Rychle a zběsile, který by měl do kin dorazit v létě. Pátráte-li po tom, proč studio něco takového natočilo, pak v tom hledejte peníze. Když něco nese, byla by přece hloupost z toho nedostat ještě víc. A označení Rychle a zběsile funguje, takže na to fanoušci jistě do kina přijdou. A možná nejen oni, protože, jak už název Hobbs & Shaw naznačuje, hlavní hrdinové budou sami o sobě velkým tahákem!

Přečtěte si také:  Film „The Way of Life“ ke světové premiéře Škody Eyanq Coupé RS iV získal ocenění

Těmi hrdiny jsou Lucius „Luke“ Hobbs, kterého už v Rychle a zběsile ztvárnil skvělý Dwayne Johnson a Deckard Shaw v podání stejně skvělého Jasona Stathama. Tihle dva se v rámci Rychle a zběsile neměli rádi, ale jejich vlastní film je i přes soustavnou nenávist donutí ke spolupráci. A na tom je to celé založené. Nebudou chybět vtipné scénky, velkolepé rvačky, a hlavně Idris Elba v roli neprůstřelného záporáka.

A co auta? Moc jich bohužel nebude. Uvidíme McLaren 720S při extrémních honičkách. A mimochodem, věděli jste, že se do 720S vejdou tři lidé? ? Chybět nebude ale ani řada upravených motorek nebo osmikolový obrněný náklaďák, který nemůže řídit nikdo jiný než Hobbs. Tak co, vyrazíte?

Přečtěte si také:  Zažijte 70. a 80. léta v Československu. Retro muzeum Praha ukáže magneťáky, céčka, retro nábytek i odposlouchávací zařízení