Porsche představuje zvýhodněné financování pro modely Cayenne E-Hybrid a Taycan

Porsche představuje zvýhodněné financování pro modely Cayenne E-Hybrid a Taycan

30. 10. 2023 Vyp Od Pavel Srp

Zákazníci, které okouzlilo výkonné a současně hospodárné luxusní SUV Porsche Cayenne E-Hybrid s plug-in hybridním pohonem nebo které svými podmanivými výkony uchvátil elektricky poháněný sportovní elektromobil Porsche Taycan, mohou nyní k uskutečnění svého automobilového snu využít zvýhodněné financování s úrokem 3,99 % od společnosti Porsche Financial Services.

„Mám velkou radost, že můžeme ve spolupráci se společností Porsche Financial Services nabídnout našim českým zákazníkům naše elektrifikované modely Cayenne E-Hybrid a Taycan za ještě výhodnějších podmínek,“ říká Jan Sedláček, výkonný ředitel importu automobilů Porsche ze společnosti Porsche Inter Auto CZ. „Plug-in hybridní Cayenne E-Hybrid a zcela elektrický Taycan jsou pro naši značku klíčovými modely na cestě k trvale udržitelné mobilitě. Oba modely jsou ideální volbou pro tu část naší klientely, která si chce dopřávat nevšední zážitky z řízení vozu Porsche i v každodenním provozu a současně významně přispívat k ochraně klimatu výrazně sníženými či dokonce nulovými přímými emisemi skleníkových plynů,“ dodal Sedláček.

Přečtěte si také:  Dodatečná aditiva se doporučují i u nových paliv

Třetí generace modelu Porsche Cayenne zaujala české publikum již při své oficiální premiéře v České republice na konci července 2023. Nejprodávanější Porsche se dodává mimo jiné i v plug-in hybridní verzi E-Hybrid, která poskytuje nejvyšší kombinovaný výkon 346 kW (470 k). Luxusní SUV díky tomu zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti 254 km/h. Kombinovaná spotřeba paliva podle metodiky WLTP je přitom v závislosti na výbavě pouhých 1,5 až 1,8 l/100 km a kombinovaná spotřeba elektrické energie se pohybuje v rozsahu od 28,7 do 30,8 kWh/100 km. Emise CO2 se tak podařilo stlačit na 33 až 42 g/km. Výhradně na elektřinu lze na jedno nabití ujet až 90 km, takže každodenní jízdy lze absolvovat s nulovými emisemi. Ceny modelu Cayenne E-Hybrid začínají od 2 823 051 Kč včetně DPH a k dispozici je i karosářská verze Cayenne Coupé.

Porsche Cayenne

Plně elektricky poháněný model Porsche Taycan je rázným vykročením značky Porsche do světa elektromobility. Úspěšný Taycan, nabízený za ceny od 2 459 597 Kč včetně DPH, přivádí ke značce Porsche novou skupinu zákazníků, v níž dominuje mladá generace. Již základní Taycan nabízí podmanivý výkon až 300 kW/408 k, zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy a nejvyšší rychlost 230 km/h. Na vrcholu nabídky stojí Taycan Turbo S, který ohromí nejvyšším výkonem 560 kW/761 k, zrychlením z 0 na 100 km/h za 2,8 sekundy a maximální rychlostí 260 km/h. Kromě sportovního čtyřdveřového sedanu mají zákazníci na výběr také karosářské verze Sport Turismo a Cross Turismo.


TIP: Sháníte nové auto na operativní leasing?
 
Vyplňte krátký formulář a poptejte ho. Vybereme pro vás ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky. Anebo si vyberte přímo z aktuálně dostupných aut.
 
Chci operativní leasing!