Pořiďte si kvalitní fotopast bez kompromisů. Vsaďte na FOXcam Dual

Pořiďte si kvalitní fotopast bez kompromisů. Vsaďte na FOXcam Dual

14. 4. 2023 Vyp Od Komerční sdělení

Trh s fotopastmi se neustále rozrůstá o nové a velmi zajímavé modely. Jedním z nich je přitom i fotopast FOXcam Dual, která má rozhodně co nabídnout. Oproti konvenčním fotopastem se liší především tím, že nabízí hned dva objektivy.

Proč má fotopast dva objektivy

Fotopast FOXcam Dual pracuje se dvěma objektivy se dvěma CMOS snímači. Každý z těchto objektivů je přitom zvolen tak, aby nabízel maximum pro tvorbu denních i nočních záběrů.

Denní záběry tvoří CMOS o nativní velikosti 13 MPx s objektivem f=5.00 mm. Poradí si přitom s tvorbou snímků spíše na delší vzdálenosti, a to zhruba od 5 do 25 metrů. O tvorbu noční scény se poté stará CMOS o nativní velikosti 2 MPx s objektivem f=7.00 mm.

Přečtěte si také:  Chytré hodinky s pořádnou výdrží baterie: jak si užít dovolenou nebo festival bez nabíječky?

Fotí naprosto bezhlučně

Další předností této fotopasti je fakt, že fotí naprosto bezhlučně. U konvenčních fotopastí se setkáte s infračervenou clonou, která vydává slyšitelné cvaknutí. FOXcam Dual však díky konceptu dvou objektivů infračervenou clonou nedisponuje a proto nijak necvaká. Fotopast si podle aktuálního osvětlení elektronicky vybírá, který objektiv pro vytvoření záznamů zvolí.

Na dnešní poměry potěší také mimořádná rychlost spouště, která činí pouhé 0,3 sekundy. Dosah PIR čidla se v závislosti na situaci pohybuje v rozmezí od 12 do 25 metrů.

Jednoduše se ovládá

Fotopast podporuje češtinu i slovenštinu, díky čemuž je její nastavení mimořádně rychlé a srozumitelné. Pomocí integrované klávesnice můžete snadno procházet jednotlivé obrazovky a případně změnit požadovanou hodnotu.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.