peugeot-naradi- (1)

Peugeot rozšiřuje sortiment přenosných elektrických nástrojů

24. 9. 2018 Vyp Od Pavel Srp

Peugeot uvádí na trh osm nových akumulátorových nástrojů. Jedná se o příklepovou vrtačku, vrtací kladivo, kotoučovou pilu, vykružovací pilu, kruhovou brusku, úhlovou brusku, odstraňovač nátěrů a multifunkční nástroj. Pod jejich elegantním a moderním designem je podepsáno designérské studio Peugeot Design Lab. Peugeot, rozšiřuje svůj sortiment akumulátorových nástrojů a navazuje tak na svou historii. Tyto nové nástroje budou v prodeji od listopadu a od 19. září je možné si je prohlédnout na stánku Peugeot na veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru.

Peugeot zde představuje osm nových akumulátorových nástrojů pro profesionály. Mají výměnné baterie umožňující bezproblémovou práci. Příklepová vrtačka a vrtací kladivo jsou schopné provrtat nejodolnější dřevo a beton. Pečliví kutilové ocení osvětlení LED na kotoučové pile a laser, kterým je vybavena vykružovací pila pro přesné řezání. Kruhovou brusku lze uchopit z boku nebo shora. Sortiment doplňuje úhlová bruska, odstraňovač nátěrů (před mořením) a multifunkční nástroj, které umožňují řezání, vrtání a broušení jakýchkoliv ploch.

Přečtěte si také:  Téměř dvě třetiny Čechů očekávají, že se jejich finanční situace do roka zlepší

Designéři studia Peugeot Design Lab vdechli každému z těchto nových nástrojů moderní vzhled a ergonomii. Jejich elegantní styl zdůrazňuje jejich robustnost a kompaktnost. Barevná kombinace je inspirována dvoubarevným provedením „Coupe Franche“ (ostrý řez), které se používá u vozů Peugeot SUV 3008 a 308 GTi. Rukojeť z dvojího materiálu, která je k dispozici na většině nástrojů, zajišťuje pevnější držení a poskytuje optimální uživatelský komfort.

Tyto nové akumulátorové nástroje Peugeot doplňují nabídku, která byla poprvé představena a v polovině roku 2017 tvořily ji doposud nástroje Energy Drill (vrtačky a šroubováky). Nabídka posiluje postavení společnosti Peugeot Outillage na stále rostoucím trhu přenosných elektrických nástrojů. Peugeot, který začal vyrábět čepele pil již v roce 1810, tak s novou řadou nástrojů navazuje na svou minulost.

Přečtěte si také:  Peugeot vyvíjí spolu s Oreca Digital Retail online prodej lifestylových produktů

Nová řada nástrojů Peugeot byla veřejnosti představena 19. září na veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru společně s novým vozem Peugeot Partner. Do prodeje se dostane na konci roku.

peugeot-naradi- (2)