PanzerGlass představuje antibakteriální ochranu pro telefony iPhone řady 12

PanzerGlass představuje antibakteriální ochranu pro telefony iPhone řady 12

23. 10. 2020 Vyp Od Redakce

Tento týden startují prodeje mobilních novinek iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Na oba modely, které lze od tohoto pátku zakoupit je dánský výrobce PanzerGlass již připraven a nabízí zcela nové a ještě účinnější příslušenství. Kromě výše uvedených modelů jsou nová ochranná skla a obaly PanzerGlass už nyní k dispozici také pro iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max, které půjdou do prodeje v polovině listopadu.

Přečtěte si také:  iPhone 12 už je možné objednávat. V ruce ho budete mít už 23. října

Nová ochranná skla PanzerGlass pro modely iPhone řady 12 jsou vylepšena novou technologií Micro Fracture, která zvyšuje o 100 % jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. PanzerGlass tak opět nastavuje laťku odolných skel o několik úrovní výše. K uvedení nového skla na trh, výrobce otestoval jeho účinnost extrémním způsobem při pádu mobilního telefonu během kaskadérského kousku na motorce. Telefon chráněný novým sklem a obalem PanzerGlass vypadl kaskadérovi přímo uprostřed skoku a dopadl z výšky při plné rychlosti displejem na beton. Díky ochraně PanzerGlass telefon přežil i tento brutální test.

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové iPhone 12 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Kromě vylepšené odolnosti jsou tak skla bezpečnější a hygieničtější.

V rámci aktuální pandemické situace, navíc PanzerGlass ke každému tvrzenému sklu nebo obalu přibalí jako bonus dezinfekční přípravek na obrazovky Spray Twice A Day 8ml. Zákazník tak obdrží kompletní ochranu vůči nechtěným pádům i ochranu svého zdraví.

Přečtěte si také:  Samsung spouští v České republice prodej nejnovějších smartphonů Galaxy S20 FE

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu iPhone 12 je již v prodeji za cenu od 699 Kč v závislosti na vybraném modelu na Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, iWant.cz, MP.cz a u dalších velkých prodejců.