OnePlus_Buds_product_1

OnePlus Buds Z jsou bezdrátová sluchátka, která vydrží až 20 hodin a nabijí se za 10 minut

28. 1. 2021 Vyp Od Pavel Srp

OnePlus Buds Z jsou nová bezdrátová sluchátka OnePlus, navržená tak, aby uživatelům na cestách poskytovala skvělý poslech hudby. Tyto „špunty“ jsou vybavené pokročilými 10mm dynamickými měniči zajišťujícími bohatší basovou linku, podpořenou ještě speciální technologií zesílení basů. Na plné nabití vydrží OnePlus Buds Z 20 hodin přehrávání, rychlé 10minutové dobití nabízí tři hodiny živého zvuku.


OnePlus Buds Z lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do Kč
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

OnePlus Buds Z se připojují přes Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 metrů. Ovládání probíhá poklepáním na nožku, přičemž gesta je možné nastavit v aplikaci HeyMelody. Sluchátka jsou odolná proti potu a postříkání, takže není problém je používat i při sportování – například joggingu, cvičení v posilovně (odolnost s krytím IP55).

Přečtěte si také:  Niceboy představuje bezdrátový reproduktor se světelnými efekty RAZE Neon

I přes nepatrnou velikost dokáží OnePlus Buds Z zajistit pohlcující zvukovou scénu, a to díky technologii Dolby Atmos, která pomůže vykouzlit dynamický 3D stereozvuk. Nechybějí ani technologie pro potlačení okolního hluku, zvýraznění hlasu a Quick Pair, které poskytují výjimečný zvuk při konferenčním hovoru, sledování filmu nebo při poslechu hudby na cestách. Doprovodná funkce Quick Switch zajišťuje jednoduchý a intuitivní způsob ovládání, sluchátka lze díky ní navíc připojit ke dvěma zařízením a jednoduše mezi nimi přepínat.

OnePlus Buds Z jsou k dispozici za doporučenou cenu 1599 Kč.