Nový Peugeot 508 získal ocenění za design, diví se tomu někdo?

Nový Peugeot 508 získal ocenění za design, diví se tomu někdo?

6. 10. 2018 Vyp Od Redakce

Pierre-Paul Mattei, designér vozu nový Peugeot 508, obdržel 1. října ocenění Eurostar Design za svou práci na novém radikálním fastbacku značky Peugeot.

Týdeník Automotive News Europe každoročně uděluje tuto cenu osobnostem jako ocenění jejich obzvlášť inovativní práce v automobilovém odvětví. Porota Automotive News Europe se rozhodla ocenit práci Pierre-Paula Mattei a jeho týmu na voze nový Peugeot 508.

2018-peugeot-508

Porotu okouzlila odvážná volba designu, který převrací tradiční principy segmentu D. Zkrácení vozu oproti předchozí generaci a použití technologie bezrámových dveří umožnily snížit karoserii, což dodalo modelu Peugeot 508 specifický vzhled a stabilitu. To jsou jen některé z aspektů, kterým nový Peugeot 508 vděčí za svůj úspěch. Kromě proporcí ohodnotila porota také design interiéru, který zdůrazňuje originalitu celého vozu. Nový Peugeot 508 je vybaven nejnovější verzí systému Peugeot i-Cockpit, zahrnující kompaktní volant, velký desetipalcový kapacitní dotykový HD displej a plně přizpůsobitelný digitální vyvýšený přístrojový panel s vysokým rozlišením.

peugeot 508 zadek