Nové Porsche Macan vstupuje na evropský trh

Nové Porsche Macan vstupuje na evropský trh

2. 10. 2018 Vyp Od Redakce

Nový Macan slaví premiéru v expozici značky Porsche na autosalonu v Paříži s hospodárným přeplňovaným dvoulitrovým zážehovým čtyřválcem, který disponuje novou geometrií spalovacích prostorů a filtrem pevných částic. Modernizovaná jednotka nabízí nejvyšší výkon 180 kW/245 koní a maximální točivý moment 370 Nm. Kompaktní SUV s tímto motorem a sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou PDK zrychlí z nuly na 100 km/h za 6,7 sekundy a dosáhne nejvyšší rychlosti 225 km/h. Spotřeba paliva činí 8,1 l/100 km v kombinovaném cyklu EU.

Mezi nejnápadnější změny po rozsáhlé modernizaci v oblastech designu, komfortu, konektivity a jízdní dynamiky patří trojrozměrně tvarovaný světelný pás LED na zádi a nový, kompletně síťově propojený informační a zábavní systém Porsche Communication Management s 10,9“ dotykovým displejem v interiéru. Nový Macan je vystaven v evropské premiéře na autosalonu Mondial de l’Automobile v Paříži.

Detailnější informace si můžete přečíst ZDE.

Nový Macan s rozšířenou sériovou výbavou lze již objednávat

Zákazníci mohou nový model Macan již objednávat. Kompaktní SUV, vyráběné v závodě Porsche v Lipsku, stojí v Německu od 58 763 EUR včetně daně z přidané hodnoty a specifické výbavy. Sériová výbava byla rozšířena mimo jiné o přední světlomety LED, alarm včetně sledování vnitřního prostoru a nový systém PCM s připojením k internetu pro navigační funkce a službami Connect Plus.