̶N̶e̶nechal si vytetovat Alzáka na záda a  ̶n̶e̶dostal iPhone Xs 256 GB Space Grey

̶N̶e̶nechal si vytetovat Alzáka na záda a ̶n̶e̶dostal iPhone Xs 256 GB Space Grey

9. 7. 2019 Vyp Od Redakce

Začalo to tak nevinně: “pokud vyhraju, tak jim klidně zaprodám duši a nechám si alzáka vytetovat na záda.” Byla to reakce na facebooku Alza.cz pod příspěvkem se soutěží o Iphone. Facebook alzy se na to chytil a od slov už nebylo mnoho k činům. Dnes v podvečer se zástupci alzy, ale i tento fanoušek potkali v tetovacím salónu a alzák už na zádech Richarda B. z Pardubic je.

Alza.cz to u svého příspěvku také pěkně okomentovala a přidala k tomu i fotky:

Začalo to jako žert, když při nedávné soutěži o iPhone jeden z vás napsal, že v případě výhry si nechá vytetovat na záda Alzáka. Tak jsme ho veřejně vyzvali, ať napíše na náš mail a hádejte co? 😏 Sešlo se nám celkem 36 zpráv! Třicet šest z vás reálně uvažovalo o tom, že by takovou „výměnu“ udělalo. Nejčastější otázky byly, zda tetování platíme my, jak velké by muselo být, popřípadě jestli si můžete vybrat, jak bude Alzák vypadat…⁉️

Chtěli jsme to smést ze stolu, ale Richard B. z Pardubic byl proti – ten blázen nám psal skoro každý den, prý jestli se můžeme teda domluvit? Řekli jsme si: Máš to mít, chlapečku! Dva maily, jeden telefonní rozhovor a byli jsme domluveni, i když v koutku duše jsme počítali s tím, že Richard nedorazí. Dorazil 👀.

Takže teď se to děje, jsme v Inkmatiq Tattoo, Richard podepsal souhlas, že za tetování dostane iPhone Xs 256 GB Space Grey a už si ho vzala do parády šikovná LolaPlanet. No nebudeme si lhát, tohle jsme nečekali 👏.

Stay tuned, dáme vědět, jak se to celý povedlo.

Začalo to jako žert, když při nedávné soutěži o iPhone jeden z vás napsal, že v případě výhry si nechá vytetovat na záda…

Zveřejnil(a) Alza.cz dne Úterý 9. července 2019

11. 7. 2019 – Upraveno:

Alza.cz nám dnes poslala vyjádření. V tom říká: “Nedovolte nikomu, aby se vám vryl pod kůži, nestojí za to ani iPhone. Nám bohatě postačí, že nás máte v srdci.” Jo, skočili jsme jim na špek!

Nedovolte nikomu, aby se vám vryl pod kůži, nestojí za to ani iPhone. Nám bohatě postačí, že nás máte v srdci ❤️.Byl…

Zveřejnil(a) Alza.cz dne Čtvrtek 11. července 2019