Na trh vstupuje nová Rybička z recyklovaných kapslí Nespresso

Na trh vstupuje nová Rybička z recyklovaných kapslí Nespresso

25. 10. 2018 Vyp Od Pavel Srp

25. října byl zahájen prodej limitované série nové podoby legendárního nože „Rybička“, kterou Mikov vyrobil podle návrhu profesora Michala Froňka z ateliéru Olgoj Chorchoj. Střenky nože jsou z recyklovaných kapslí od kávy Nespresso.

1000kusová limitovaná edice je výsledkem intenzivní spolupráce lídra na trhu luxusních kávových kapslí Nespresso s tradičním českým výrobcem nožů Mikov a špičkovým designérským studiem Olgoj Chorchoj.

Rybička je navržena v minimalistickém designu s přihlédnutím k podobě nože Rybička, který již více než sto let oslovuje generace dětí i dospělých. Její obráběné střenky jsou z recyklovaného hliníku z použitých kapslí Nespresso, čepel i pero jsou z nerezové oceli.

Kompletní výtěžek z prodeje limitované edice Rybičky bude věnován na podporu Nadace Terezy Maxové. Nože lze zakoupit výhradně ve značkových prodejnách Nespresso nebo v internetovém obchodě firmy Nespresso.

Přečtěte si také:  Prevenci rakoviny prostaty a varlat nepodceňujte! Po moderní biopsii prostaty můžete domů už za tři hodiny

Důležitým cílem prodeje Rybičky Nespresso je upozornit na potřebu správného nakládání s odpady a ekologický přístup k životu. Oba tyto body patří mezi důležité hodnoty, ze kterých vychází i podnikání firmy Mikov, která sídlí v Mikulášovicích v srdci tzv. Českého Švýcarska.