autodrom_most-e-shop- (3)

Mostecký autodrom spouští na webových stránkách nový e-shop

24. 7. 2020 Vyp Od Pavel Srp

Zákazníci mosteckého autodromu mohou využívat na jeho webových stránkách nový e-shop, jehož předností je zautomatizování některých procesů. Zakoupí v něm již také kupóny pro volné a testovací jízdy autem či motocyklem na velkém závodním okruhu, což dříve bylo možné jen osobně u pracovníka autodromu ve startovní věži.

„Přistoupili jsme k vylepšení e-shopu tak, aby byl uživatelsky přívětivý, a zároveň jsme rozšířili portfolio produktů a služeb, jež je možné jeho prostřednictvím pořídit. Zároveň jsme při této příležitosti připravili pro naše zákazníky bonus v podobě slevy ve výši 1 000 korun na všechny kurzy bezpečné jízdy z naší nabídky. Slevový kupon najdou na stránce www.autodrom-most.cz,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
Webová stránka e-shopu je podle ní nyní přehledná, zákazník se v ní snadno orientuje. „Návštěvník e-shopu si na liště vybere zaměření, na které cílí. Například tedy sport, kurzy bezpečné či sportovní jízdy, školení, zážitkové programy, dárkové předměty, dárkové poukazy, aktivity pro děti a další,“ vyjmenovala ředitelka.

Přečtěte si také:  Withings ScanWatch Horizon jsou hybridní chytré hodinky. Inspiraci se berou z potápěčských hodinek

Mezi novinky v nabízených produktech a službách e-shopu patří například triko kolekce Racing Legends s překvapením, autodráha, kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti, reklamní a dárkové předměty tuzemského profesionálního závodního týmu Buggyra Racing nebo rukavice Engelmuller z limitované edice hodinářské manufaktury BOHEMATIC, vytvořené u příležitosti historického vítězství v prestižním závodě 24 hodin Le Mans v roce 1949. „Nabídka je velmi pestrá, zákazník může vybírat z více než 200 položek,“ upřesnila Jana Svobodová.

Při úhradě vybraného produktu či služby zákazník může zvolit jednu ze čtyř možností. Platbu zálohou (bankovním převodem), dobírkou, hotově při osobním odběru nebo on-line prostřednictvím platební brány.