Emaar a ELIE SAAB

Módní ikona ELIE SAAB a společnost Emaar postaví nový mrakodrap v rezortu Emaar Beachfront v Dubaji

10. 4. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Luxus má novou destinaci: Módní ikona ELIE SAAB, zakladatel a předseda představenstva firmy ELIE SAAB Group a Mohamed Alabbar, předseda představenstva společnosti Emaar, představili v Dubajské Opeře projekt ELIE SAAB, který vznikne na ostrovním hlídaném rezidenčním plážovém rezortu Emaar Beachfront v Dubaji.

Emaar, globální developerská firma, bude poprvé spolupracovat s renomovaným módním návrhářem při projektování svého nového rezidenčního projektu. Vnitřní elegance a nepřekonatelný cit pro detail jsou věci, kterými se Elie Saab v módním světě odlišuje od ostatních a tyto úžasné luxusní rezidence tak ponesou jedinečný odkaz a podpis firmy ELIE SAAB.

Mohamed Alabbar řekl: „Elie Saab je pýchou arabského světa a jeho úspěšný příběh je fascinující. Elie Saab se těší obdivu předních světových celebrit a díky spolupráci s ním tak našim zákazníkům nabídneme novou špičkovou adresu. Každý detail těchto úžasných rezidencí osobně navrhl Elie Saab.“

Elie Saab řekl: „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s firmou Emaar a Mohamedem Alabbarem na tomto novém projektu. V průběhu let se z firmy ELIE SAAB stala lifestylová značka v řadě různých produktových kategorií, která přináší jedinečný zážitek. Díky nové spolupráci s firmou Emaar, jedničkou a špičkovým odborníkem v realitním sektoru, společnost ELIE SAAB věří, že její snaha o rozšíření značky do oblasti projektového a bytového designu bude úspěšné.“

Kromě 1 – 3 pokojových bytů nabídne mrakodrap navržený firmou ELIE SAAB v rezortu Emaar Beachfront také skvělý výběr čtyřpokojových podkrovních bytů s výhledem na Arabské moře, Palmu (The Palm) a Dubajský přístav (Dubai Marina).

Přečtěte si také:  Nájem versus hypotéka v roce 2022? V Praze je výhodnější bydlet v nájmu, v Ostravě splácet hypotéku

Tento mrakodrap, který byl navržen u příležitosti oslav éry Art Deco z roku 1930, bude přehlídkou elegance a vyváženosti. V přízemních podlažích budou módní butiky, galerie a kavárny a také vestibuly navržené firmou ELIE SAAB, které objektu dodávají punc luxusu. Bazénová terasa, inspirovaná skvělým životním stylem v americkém Miami nabídne nekonečný bazén s výhledem na Palmy (The Palms), tělocvičnu a další odpočinkové prostory, které přispějí ke zlepšení kvality života budoucích obyvatel tohoto rezidenčního objektu.