MINI bude opět součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava

MINI bude opět součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava

17. 4. 2019 Vyp Od Redakce

MINI navázalo na své loňské partnerství s hudebním festivalem Colours of Ostrava a bude v něm pokračovat i v sezóně 2019. Letošní ročník multikulturního festivalu se koná od 17. do 20. července v oblasti Dolní Vítkovice v Ostravě a MINI bude spolu s účinkujícími jeho velkou hvězdou. Bude mít vlastní Drive stage by MINI, zaměřenou na specifické hudební žánry.

Na speciální vysoké konstrukci umístěné MINI nebude možné v areálu Dolních Vítkovic přehlédnout, takže bude ideálním místem, kde si budou moci návštěvníci dávat sraz při svých toulkách po zajímavostech světové hudební scény. Bude stačit říci nebo poslat zprávu „sejdeme se u MINI“ a všichni budou vědět, kam mají jít. Kdo bude chtít více proniknout do vzrušujícího a konvencemi nespoutaného světa MINI, bude tak moci učinit ve speciálním Pop-Up showroomu přímo v areálu festivalu. Zde budou připraveny i zajímavé lifestylové kolekce MINI, stejně jako ukázky možností individualizace těchto prémiových britských vozů.

Speciálně polepené vozy MINI budou určeny také pro potřeby pořadatelů, kteří s nimi budou cestovat po silnicích mezi Ostravou a Prahou. Pro VIP návštěvníky budou vozy MINI zajišťovat ve spolupráci se společností CarTec i shuttle service.

Na facebookovém profilu MINI bude před konáním akce probíhat soutěž o dvě vstupenky na všechny čtyři dny festivalu. Součástí spolupráce je také speciální edice vozů MINI, o níž budeme informovat později na sociálních sítí.

Osmnáctý ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 17. do 20. července 2019, a to opět v úchvatném industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Vystoupí například The Cure, Florence + The Machine, Rag’n’Bone Man, Years & Years, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio a řada dalších.