Malé SUV od Škody? Podívejte se, jak si stojí nový Karoq!

Malé SUV od Škody? Podívejte se, jak si stojí nový Karoq!

27. 10. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Popularita vozů SUV je obecně známá. Někdy je ale velké SUV opravdu až příliš, a tak hledáme kompaktnější modely. Zatímco velké SUV má mladoboleslavská automobilka rovněž ve své nabídce, a to v podobě modelu Kodiaq, tak je tady ještě také menší bratříček Karoq. A právě na ten si posvítíme v rámci našeho dnešního článku.

Bezpečný a komfortní

Vozidla typu SUV nabídnou vyšší posed, snadnější nastupování a vystupování a v neposlední řadě určitý pocit bezpečí. Právě proto je tolik lidí dnes vyhledává, a to třeba i do města. Zde se velmi hodí kompaktnější modely, jako je právě Škoda Karoq. Toto vozidlo klade vysoký důraz na bezpečnost a vnitřní komfort. Nabídne prvky výbavy, mezi kterými najdete vše potřebné pro aktivní i pasivní bezpečnost. Vyzdvihnout můžeme:

  • Adaptivní vedení v jízdním pruhu
  • Asistent proti kolizi s prediktivní ochranou chodců
  • Asistent změny jízdního pruhu
  • Asistent výjezdu z parkovacího místa
  • Asistent jízdy v koloně

Jen chytrých elektronických asistentů je tu pěkná řádka, a ti vám pomohou každý den při hustém provozu ve městě ve špičce, což je často hlavně nutností, než něco, co podstupujeme s oblibou. Pomohou vám i parkovací asistenti, kde patří automatické parkování, panoramatický kamerový systém, zadní parkovací kamera a parkovací senzory nebo asistent pro manévrování s přívěsem. Vůz je v základu vybaven 7 airbagy.

mangazine.cz_auto-poly_cz_01

Z pohledu vnitřního komfortu využijete opěrku lokte, držáky nápojů, nabíjecí box na smartphone nebo sklápěcí stolečky. Komfortními prvky je také elektromechanická parkovací brzda, vyhřívaný volant, virtuální pedál zavazadelníku a další.

Výbavy a ceny

Vůz pořídíte v několika stupních výbav, a to ACTIVE, AMBITION, STYLE, SCOUT a SPORTLINE. Pokud se podíváme na Škoda Karoq ceník, tak vozidlo pořídíte už od 515 900 Kč. Široká je nabídka nejen výbavy a příplatků, ale také motorizací.

Zdroj / foto: skoda-storyboard.com