Kupte si QLED 8K televizor Samsung a dostanete jako dárek smartphone Galaxy S10

Kupte si QLED 8K televizor Samsung a dostanete jako dárek smartphone Galaxy S10

6. 8. 2019 Vyp Od Redakce

Společnost Samsung Electronics spouští speciální akci. Ke koupi jakéhokoliv televizoru QLED 8K přibalí jako dárek smartphone Samsung Galaxy S10 v černé barvě se 128GB vnitřní pamětí. Je však třeba si pospíšit. Akce trvá u vybraných prodejců do 29. září 2019 nebo do vyprodání zásob a platí pro modely Q900R a Q950R.

Televizory Samsung QLED 8K přinášejí téměř nekonečnou hloubku obrazu, se kterou si vychutnáte každý detail. Supervysoké rozlišení 8K s 33 miliony pixelů vám odhalí i ty nejmenší drobnosti, které jste dosud nezachytili, a postará se o čistý a jemný obraz. Televizor Samsung QLED 8K je vybaven exkluzivní technologií a využívá vysoce pokročilou umělou inteligenci na to, aby vylepšil obsah v nízkém rozlišení na kvalitu blížící se 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu ve vaší místnosti, a dokonce doporučuje oblíbený obsah. Režim Ambient pak televizor ve chvílích, kdy ho nesledujete, nechá splynout s okolím, jako by byl chameleon.

Samsung představil kompletní sortiment televizorů 4K QLED a 8K QLED pro rok 2019

Dárek jak se patří

Smartphone Samsung Galaxy S10 je ve spojení s Dynamic AMOLED Infinity-O displejem jedním z nejinovativnějších smartphonů na trhu. Díky ultrazvukové čtečce otisků prstů umístěné v displeji je jeho odemykání jednodušší a pohodlnější. Tři vestavěné objektivy přemění S10 na profesionální fotoaparát a vaše snímky, selfie a videa budou jednoduše perfektní. K tomu vám pomůže i návrh kompozice a automatická optimalizace nastavení fotoaparátu podle okolní scény. Uživatelský komfort rozšiřuje bezdrátové sdílení energie, o kterou se můžete podělit s jinými zařízeními.

Samsung spouští prodej svých nejnovějších vlajkových lodí Galaxy S10+, S10 a S10e