Tag Heuer Aquaracer CAY211A.FC6361

Klasické hodinky jsou stále in. Jaké vybrat? Přece švýcarské

3. 7. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Hodinky jsou nejen estetický, ale také praktický doplněk. Přestože si dnes téměř všichni můžeme přesný čas zjistit na displeji mobilního telefonu, klasickým náramkovým hodinkám rozhodně neodzvonilo. Naopak. Jsou totiž stylové a navíc je vždy máme přímo na ruce. Nemusíme tedy co chvíli vyndávat mobil z kapsy nebo kabelky.

Náramkové hodinky mají styl

Náramkových hodinek je na trhu široká škála. Můžeme zvolit klasický elegantní design, sportovní provedení, výrazné moderní barvy nebo decentní vzhled. Z materiálů si můžeme vybrat od nejrůznějších kovů včetně titanu až po plasty. Mnohé hodinky mívají vyměnitelný řemínek a pak je jen na nás, jestli se rozhodneme pro klasický kožený, nebo zvolíme některý z moderních materiálů.

Ciferníku zdaleka neodzvonilo

Tag Heuer Aquaracer Quartz WAY1150.BD0911

Tag Heuer Aquaracer Quartz WAY1150.BD0911

V dnešní době se navíc nemusíme spokojit s jednoduchým modelem, který slouží čistě jako ukazatel času. Výrobci dnes nabízejí hodinky s mnoha nadstandardními funkcemi. Stále jsou dostupné hodinky natahovací, nicméně většina modelů je dnes poháněna baterií. Mnohé náramkové hodinky dnes mají displej, ale tradiční ciferník je nenahraditelný. Má totiž půvab, který digitálně zobrazené číslice nedokáží nahradit.

Které hodinky jsou nejlepší? Ty ze Švýcarska

Švýcarské hodinky jsou proslavené vysokou kvalitou zpracování, přesností a spolehlivostí. Jsou synonymem opravdového luxusu. Pokud si je pořídíte, dáte najevo, že máte opravdu dobrý vkus a dokážete si vybrat to nejlepší. A jednou z oblíbených švýcarských značek je TAG Heuer.

Sportovní design, přesnost a nadstandardní funkce

Značka TAG Hauer nás vede k tomu, abychom každý okamžik prožili na maximum. A její vysokou kvalitu dokládá, že jsou její časoměřiče používány i v prestižních motoristických závodech. Jméno si získala dokonce i mezi vyznavači jachtingu a potápění. Z kolekce Aquaracer či kolekce Carrera si ty pravé luxusní hodinky vybere každý sportovně založený muž i aktivní žena.