Bose_QuietComfort_Earbuds_SandStone

Jen 100 kusů pro ČR: Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort Earbuds SandStone

20. 10. 2021 Vyp Od Pavel Srp

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici svých absolutně bezdrátových sluchátek do uší od Bose s nastavitelným potlačením okolního hluku ANC v několika úrovních – Bose QuietComfort Earbuds v exkluzivní barvě SandStone. Ochranné a dobíjecí pouzdro má stejné barevné provedení a na limitovanou edici upozorňuje tradičně zlaté logo Bose.

Odhlučnění, režim pro komunikaci s okolím a čisté handsfree hovory

Vysoké úrovně odhlučnění a dosažení ideálních poslechových podmínek i na rušné ulici je dosaženo kombinací výborně těsnících silikonových koncovek StayHear Max a elektronického systému s vlastním čipem. Ten dokáže pomocí 4 mikrofonů rozlišit hlas uživatele od nežádoucích zvuků při handsfree hovorech a také efektivně potlačit nepříjemné zvuky při nárazech větru.

V tichém režimu tlumí technologie ANC okolní svět, aby uživatel slyšel všechny detaily své oblíbené hudby. Pokud je třeba naopak slyšet a komunikovat s okolím, například při objednávání kávy, stačí jednoduše dvojitým poklepáním na levé sluchátko přepnout ANC do režimu Aware, který vpustí do uší kromě hudby také vnější zvuky.

Tipy na sportovní sluchátka a audio brýle v různých cenových kategoriích

Aktivní ekvalizér pro skvělý poslech za všech podmínek

Vynikající zvuk zajišťuje kromě špičkového audio systému také aktivní ekvalizér, který upravuje úroveň hloubek a výšek podle hlasitosti reprodukce. Díky tomu se basy neztrácí ani při tichém poslechu tak, jako u většiny jiných sluchátek a při sledování filmů, videí či podcastů sluchátka účinně eliminují nepříjemné sykavky a zlepšují srozumitelnost mluveného slova.

Přečtěte si také:  Vše, co potřebujete vědět o bezdrátovém nabíjení

Na jedno nabití vydrží hrát sluchátka až 6 hodin. Úprava hlasitosti, přijímání a ukončování hovorů a další funkce lze snadno ovládat intuitivními dotykovými gesty přímo na sluchátkách. Ochranné pouzdro podporující bezdrátové dobíjení plní také funkci nabíjecí stanice na cestách a s jeho pomocí lze vybitá sluchátka dvakrát plně nabít. Samozřejmostí je také odolnost vůči dešti i stříkající vodě odpovídající standardu IPX4.

Bose QuietComfort Earbuds v limitované edici SandStone jsou k dostání výhradně na e-shopu BaSys.cz za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč.