Jaké vůně do auta se dají koupit? Zapomeňte na zavěšený stromeček

Jaké vůně do auta se dají koupit? Zapomeňte na zavěšený stromeček

25. 3. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Nejčastější vůní do auta je klasický voňavý stromeček, který se dá koupit prakticky na jakékoliv čerpací stanici nebo ve větším obchodě. Existují však mnohem lepší, trvanlivější, ale i hezčí vůně do auta. Mohou být závěsné podobně jako zmíněný stromeček, případně jde o vůně, které stačí jen někam položit.

Nemusíte být zrovna notoričtí nepořádníci, kteří v autě neustále převáží nebo omylem zapomínají zapáchající věci, abyste potřebovali vůni do auta. Svěží vůně ve vozidle je příjemná pro vás i ostatní pasažéry. Navíc je záležitostí pár desítek korun.

Staré dobré závěsné vůně

Známý stromeček vydrží vonět asi tak týden. Existují však kvalitnější závěsné vůně do auta, jež vám vůz provoní i po měsíci. Ty lepší sice nestojí dvacet korun, ovšem do stovky je pořídíte. Výběr vůní je bohatý a rozhodně nejde o vůně vhodné tak maximálně na záchod. V autě vám může vonět citronový šumák, sladká hruška, višeň či půlnoční vánek.

Párkrát stříknout, kdykoliv potřebujete

Závěsné vůně mají konstantní efekt. Pokud hledáte spíš něco, co použijete, když v autě bude zápach, přijdou vám vhod vůně v rozprašovači. Vůni stačí zmáčknout dvakrát a interiér vozidla provoní zhruba na čtyři dny.

Prémiové francouzské parfémy

Letní vánek nebo sladká hruška nejsou nic pro vás? Zhruba na dva měsíce dokážou vůz provonět jedinečné francouzské parfémy (ve spreji či závěsné) pocházející přímo z kolébky parfumářských velikánů. Tyto parfémy do auta v sobě mísí cedr, jasmín, bergamot, santalové dřevo nebo jiné ingredience tradičně využívané pro parfémy. Působí luxusně a taky luxusně vypadají.

Americký style

Raději než francouzskou eleganci upřednostníte americký styl? Pak zkuste podmanivé vůně California Scents. Krabičku stačí položit někam do vozu (pod sedadlo, do držáku na kelímek, dveřní přihrádky atd.), otočným víčkem regulujete intenzitu vůně. Vydrží zhruba čtyři měsíce, přitom stojí jen kolem stovky.

Mimochodem, provonět auto může také voňavá kosmetika na auto nebo čistič klimatizace s vůní.