Ideální překvapení pro partnerku? Romantický pobyt v penzionu u Karlštejna!

25. 5. 2023 Vyp Od Pavel Srp

Ženy milují romantiku, to asi nemusíme říkat dvakrát. Také proto určitě zabodujete, když ji překvapíte romantickým pobytem, který dýchá úžasnou atmosférou. Obklopeni krajinou Českého krasu si můžete užít romantickou dovolenou ve dvou. Penzion obklopuje romantická krajina, kterou protéká řeka Berounka. Zdejší prostředí je doslova balzámem pro každou romantickou duši a ideálním výchozím bodem pro společné výlety do okolí.

Pro zamilované dvojice

Nezapomenutelné chvíle se svou partnerkou si můžete užít v oblíbeném penzionu poblíž Karlštejna, když využijete ubytování v některém z romantických pokojů. Interiéry pokojů jsou útulné a nově zrekonstruované, pochopitelně jsou vybaveny koupelnou. Ubytování v penzionu Karlštejn má k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje, ale samozřejmě hotel nabízí také třílůžkový pokoj nebo rodinný pokoj, pokud byste chtěli na dovolenou vyrazit s dětmi.

mangazine.cz_penzion_01

Páry nicméně vyhledávají zázemí tohoto penzionu pro:

  • Romantické pobyty
  • Jedinečné svatby

Nemusí vás sem tak nalákat pouze vidina příjemně strávených chvil ve dvou, ale také možnost užít si zde svatbu. Zdejší romantické prostředí totiž patří mezi ty nejoblíbenější, pokud jde o volbu místa pro svatbu v rámci Česka. Pokud tak jste ve svém vztahu už dále, určitě stojí za to o této alternativě pouvažovat.

Přečtěte si také:  Dovolená na greenu: 7 tipů, kam vyrazit za golfem

Okolí vás nadchne

Protože svou dovolenou ale určitě nebudete chtít strávit pouze v prostředí penzionu, můžete se spolehnout na široké možnosti, které se vám nabízejí v okolí. Užijete si zde tak rozličné aktivity a vyberete si přesně podle vaší chuti.

mangazine.cz_penzion_02

Zmínit určitě můžeme samotnou romantickou krajinu jako takovou, kterou zde máte jako na dlani. Objevovat můžete různé přírodní krásy, kdy rozhodně mezi to poutavé zde patří vápencové lomy Velká a Malá Amerika propojené podzemními štolami. Navštívit určitě doporučujeme také zdejší vinné sklípky, kde vzniká karlštejnské víno s tradicí už od roku 1384.