Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary přivážela k červenému koberci BMW

Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary přivážela k červenému koberci BMW

1. 7. 2019 Vyp Od Redakce

BMW Czech Republic je již pošesté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu a významné osobnosti světa filmu k červenému koberci u hotelu Thermal, vedoucímu na slavnostní zahájení letošního 54. ročníku. BMW dodalo organizátorům festivalu několik desítek vozů BMW různých modelových řad.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začal v pátek 28. června a potrvá do 6. července. V pátek večer vozy BMW přivážely hosty festivalu a významné osobnosti světa filmu k červenému koberci u hotelu Thermal, vedoucímu na slavnostní zahájení letošního 54. ročníku. BMW dodalo prostřednictvím svého autorizovaného dealera, společnosti CarTec Group, organizátorům festivalu několik desítek vozů BMW různých modelových řad. K dispozici mají modely BMW řady 7, BMW řady 5 a BMW řady 6 Gran Turismo.

Svět automobilů a motocyklů BMW bude možné v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary okusit ve speciální expozici. K vidění budou současné, ale také klasické automobily BMW. Z aktuální nabídky se představuje BMW M850i xDrive Coupé, BMW 750Li xDrive a BMW 320d xDrive, které doplňuje plug-in hybridní MINI Cooper S E Countryman ALL4. Moderní vozy BMW doplní jejich předchůdci z doby přibližně před třemi desítkami let. V plné kráse se představí šestiválcové BMW 323i z roku 1985, dvanáctiválec BMW 750i z roku 1991 a stále nakažlivě elegantní BMW 840i z roku 1993. Různé aktuální modely budou připraveny k testovacím jízdám. Zájemci o ně se mohou registrovat přímo v expozici.