Honor zahajuje fotografickou soutěž „Poznejte nepoznané“

Honor zahajuje fotografickou soutěž „Poznejte nepoznané“

7. 2. 2019 Vyp Od Redakce

Společnost HONOR dnes zahájila speciální fotografickou soutěž „Poznejte nepoznané“, jejíž účelem je vyzdvihnout možnosti jedinečného AI fotoaparátu s ultra jasností a rozlišením 48 MPix smartphonu HONOR View20, který dokáže zachytit neuvěřitelné množství detailů. Tato soutěž nabádá uživatele, aby tuto revoluční technologii využili k objevování zajímavých příběhů, zachycování živých zážitků a posouvání hranic jejich tvořivosti.

Pro fotografování smartphonů není nic důležitějšího než kvalita fotografií a jejich jas. Smartphone HONOR View20 přenáší tyto požadavky do nových výšin. Zadní fotoaparát telefonu HONOR View20 je vůbec první, který je vybaven snímačem CMOS od Sony IMX586 vybaveným 48 efektivními megapixely na 1/2palcové senzorové jednotce, aby poskytoval vynikající kvalitu obrazu. V důsledku toho můžete na telefonu HONOR View20 vidět bohatší detaily a živější barvy na snímcích pořizovaných s optimalizací umělou inteligencí. Kromě toho zvýšila čipová sada duálních procesorů NPU a ISP Kirin 980 schopnosti zpracování obrazu a kamer telefonu o 134 % a 46 %. V kombinaci s již překvapující silou snímače fotoaparátu s rozlišením 48 MPix je výsledkem nebývalý potenciál mobilního fotografování.

Přečtěte si také:  Mountain Gorilla Coffee: káva, která chutná a pomáhá

Fotografická soutěž „Poznejte nepoznané“ je podporována hvězdným cestovatelským bloggerem na Instagramu Jackem Morrisem, tváří cestovního blogu Do You Travel, který přitahuje více než 2 miliony followerů; a Muradem Osmannem, který je „polovinou“ cestovatelského páru na Instagramu, Murad a Nataly, z webového fenoménu #FollowMeTo.

Jack i Murad budou v průběhu této dvouměsíční kampaně mentory a porotci fotografické soutěže se třemi hlavími tématy: „Nevídaná láska“; „Nevídaní hrdinové“; a „Nevídaný svět“, aby podporovali uživatele smartphonů HONOR při objevování nespočtu příběhů a dobrodružství, které je kdekoli ve světě obklopují.

Jack a Murad vyberou v každém týdnu kampaně nejzajímavější z předložených snímků, které budou představeny ve fotogalerii HONOR Gallery, online fotografické komunitě pro uživatele smartphonů HONOR a na společenských kanálech značky HONOR společně s příběhem, který snímek doprovází. Soutěžní příspěvky mohou získat zajímavé ceny včetně nejnovějších smartphonů HONOR View20.

Přečtěte si také:  Zátěžové testy HONOR Watch GS Pro. Co vydrží outdoorové hodinky certifikované vojenskými standardy?

Značka HONOR oficiálně oznámila modernizaci své značky během slavnostního globálního představení smarthonu HONOR View 20 v Paříži, kde představila své nové logo s pohyblivými barvami, nový slogan „HONOR MŮJ SVĚT“ a nová partnerství se značkami, které jsou oblíbené u světové mládeže. Fotografická soutěž „Poznejte nepoznané“ a fotogalerie HONOR Gallery byly také vytvořeny jako součást modernizace značky HONOR, aby uspokojily rostoucí potřeby globální mládeže.

Uživatelé, kteří se chtějí dozvědět více o značce HONOR a připojit se k fotografickému hnutí „Poznejte nepoznané“, mohou zasílat své snímky prostřednictvím hashtagů #SeeTheUnseen a #HONORMade na Instagramu nebo nahrát příspěvky do fotogalerie HONOR Gallery na této webové adrese.