Hledáte dárky pro muže, které se setkají s úspěchem? Zkuste zlato jinak

Hledáte dárky pro muže, které se setkají s úspěchem? Zkuste zlato jinak

1. 11. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Muži a šperky, ne vždy to jde dohromady. Přitom i muže jde „ozlatit“. Zlaté, ale i stříbrné dárky však dnes vypadají jinak.

Zvedněte mu sebevědomí. Udělejte jej majitelem zlaté cihly

Říkáte, že tušíte, na jaký majetek by takový špás přišel? Nemusíte hned uvažovat o kilogramové zlaté cihle za 1,3 milionu korun. Zlatá cihla, tedy investiční zlatý slitek, lze pořídit i menší, dokonce symbolický s hmotností jednoho gramu. Ten přijde ne něco málo přes 1500 Kč. Sebevědomí obdarovanému však zvedne až neúměrně velikosti tohoto slitku. Vždyť se stane majitelem svojí první zlaté cihly. Co na tom, že té nejmenší na trhu.

Žerty však stranou. Věnovat někomu kus investičního zlata je skutečně skvělý dar

Na rozdíl od peněz, které kvůli inflaci ztrácí na hodnotě, cena drahých kovů roste. Zájem je zejména o zlato. Jeho potenciál je obrovský. Navíc jej lze jako jedinou investici nakupovat bez DPH. Tyto dárky pro muže jsou tedy i skutečně hodnotné a od vás jsou darem, jehož hodnota do budoucna ještě více poroste. Takže jde o velice smysluplné dárky třeba pro potomky, ale můžete takto přispět třeba i rodičům k výročí svatby. Tady se ještě nabízí památeční mince ze zlata či stříbra. Jak se liší od klasického investičního drahého kovu?

Přečtěte si také:  Nepříjemný orgasmus? Někdy ho má polovina lidí, ukazuje studie

Mince na památku i jako finanční jistota

Zlaté a stříbrné památeční mince jsou ideální kombinací, když chcete dát někomu finanční dar a současně reagovat a určitou událost v životě. Přesně to umí. Poblahopřejí, když má někdo svátek nebo narozeniny. Pro tyto účely budou vhodná jména na mincích či znamení zvěrokruhu. Hodí se dokonce i k oslavě promoce, dizertace či habilitace. Takové událost si zaslouží hodnotný dar. Tím může být zlatá mince, na níž je titul. Specializovaná prodejna v pražském Obecním domě tyto mince prodává s certifikátem pravosti. Pokud nemáte do Prahy cestu, nevadí. Lze si je nechat poslat z e-shopu Zlate-mince.cz. Ten dnes Češi houfně využívají i k nákupu investičního zlata. Je totiž nejvyšší čas zachránit úspory na účtech před inflací a nakoupit za ně zlato. To se pokládá za ideální formu pro dlouhodobé udržení hodnoty majetku. Lepší zlatý slitek v hrsti nežli peníze na bankovním účtu.

Přečtěte si také:  Spermiogram jako zrcadlo mužské plodnosti

Foto: pixabay.com