Exkluzivní romantický pobyt s partnerkou nebo večírek v hotelu u Karlštejna

Exkluzivní romantický pobyt s partnerkou nebo večírek v hotelu u Karlštejna

24. 3. 2023 Vyp Od Komerční sdělení

Každý zná hrad Karlštejn, který se nachází v romantickém prostředí Českého krasu. Touto krajinou protéká řeka Berounka a najdete zde také hotely a penziony, které skýtají zajímavou příležitost pro pěknou dovolenou s partnerkou nebo pro firemní večírek. Také je to skvělé místo pro konání svateb a dlouhodobě patří k těm nejvyhledávanějším.

Společenské akce

Personál hotelu má dlouholeté zkušenosti s pořádáním společenských akcí, mezi které patří již zmiňované firemní večírky nebo třeba svatby. Hotel Karlštejn poskytuje veškeré potřebné zázemí, které vám usnadní plánování libovolné akce. Můžete využít například party stan, může vám zde zahrát DJ. Je mnoho způsobů, jak lze vaši akci přizpůsobit tomu, v jakém duchu se má konat.

Co rozhodně velí zdejšímu prostředí, to je ale každopádně romantika, takže je velmi populární romantický ostrov, kde lze v party stanu hostit až 120 osob. Můžete využít rovněž altánek a BBQ stan s ohništěm.

Přečtěte si také:  Pravidelný pobyt v sauně s sebou nese řadu zdravotních benefitů

Stylové ubytování

Pokud si zvolíte pro svou dovolenou nebo pořádání společenské akce hotel Mlýn Karlštejn, můžete si také vybírat různé možnosti ubytování. Standardem jsou dvoulůžkové pokoje, ale k dispozici je také rodinný pokoj pro 3 osoby. Pokud patříte mezi náročnější, můžete zvolit:

Exekutivní pokoj pro 2 osoby

Exekutivní pokoj pro 2 osoby

Pokoj Královny Elišky pro 2 osoby

Pokoj Královny Elišky pro 2 osoby

The Best Room Her & His

The Best Room Her & His

Pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou nově zrekonstruované. Najdete zde také dubovou podlahu, klimatizaci a pokoje jsou vybaveny moderní koupelnou. Vše je připraveno pro to, abyste si užili nezapomenutelnou romantiku s partnerkou. Je možno využít pokoje rovněž pro 3 osoby, a to za příplatek.

Přečtěte si také:  Češi se nechtějí vzdát lyžování a míří za sněhem do alpských středisek  

Specialitou je poslední jmenovaný pokoj The Best Room Her & His, který navíc nabídne krásné romantické výhledy na řeku Berounku. Pokoj je zařízený moderním designovým nábytkem a najdete tady i volně stojící vanu Villeroy & Boch nebo prosklenou moderní koupelnu s italskými obklady a s dešťovou sprchou.