Co k Vánocům aneb nadělte pod stromeček kvalitní elektroniku

Co k Vánocům aneb nadělte pod stromeček kvalitní elektroniku

1. 11. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Možnosti jsou sice velké, sklady obchodů plné, ale výběr vhodného vánočního dárku je i nadále poměrně značné dilema. Co udělá tu největší radost a čím potěšíme partnera, sestru nebo třeba rodiče? Nesmíme zapomínat ani na děti, jejichž rozzářené oči jsou zaručeně tou největší odměnou ze všech. Hodinky jako pro tajného agenta, elegantní svítilna, otvírák na víno nebo další zajímavé věci, díky nimž to bude pod vánoční jedličkou zase o něco hezčí – a vlastně, proč ne?

Adaptér do auta dobije každý mobil nebo tablet

Takže, otázka zní, co k Vánocům? Jednou z možností je třeba adaptér na cesty, díky němuž si i během dovolené doplníte snadno kapacitu baterie vašich elektrozařízení. Rychlé dobíjení umožní i kvalitní powerbanka, která se při letních výletech určitě také nijak neztratí. Stále jsme však ještě na začátku, protože dnešní elektronika nabídne desítky různých možností, jak zazářit. Tak například, hodinky, které na první pohled vypadají jako každé jiné otvírák– ale umějí vyhledat polohu přes GPS a dát vědět rodičům, kde se zrovna pohybuje jejich dítě? Dotykový displej a vestavěný mikrofon už rozhodně nejsou jen doménou chytrých mobilních telefonů…

Praktický otvírák nebo ještě praktičtější hodinky?

Tím ale zdaleka nekončíme, protože cel-tec.cz přináší ještě další možnosti nejen pod stromeček. Je to třeba otvírák na víno s podsvícením, jenž nabídne kombinaci elegance a síly, co si obratem poradí s každou zátkou a nenechá žádnou sklenku dlouho čekat. Když se ale zkombinují klasické hodinky s flash diskem a praktickým LED podsvícením, máme tu další tip na originální dárek – rozhodnete se právě pro něj? Vždyť fantazii se meze určitě nekladou, možná by se někomu z vašich blízkých hodila i svítilna, která při outdoorové výpravě rozhodně zaboduje!