Chcete jet na dovolenou, ale máte malé auto. Využijte pronájem minibusu

Chcete jet na dovolenou, ale máte malé auto. Využijte pronájem minibusu

25. 10. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Chystáte se na dovolenou, na výlet nebo na nějaký festival? Máte malé auto? Nevadí, řešení existuje. A není složité. Můžete totiž využít možnost zapůjčení minibusu.

V běžném životě člověk zpravidla nepotřebuje velké auto, stačí mu běžný osobák, ale jsou chvíle, kdy je naopak potřeba automobil co největší. V takových momentech ho není potřeba hned kupovat, ale je možné využít služeb nějaké autopůjčovny a auto si pronajmout.

Pronájem minibusu řeší situaci, kdy chcete převézt více osob najednou. Nabízí totiž zpravidla více sedadel než běžné osobní vozy, ale také mnohem větší zavazadlový prostor. Výhodou také je, že v takových automobilech se sedí výše, díky čemuž má řidič mnohem lepší rozhled na situaci na silnici, což zároveň přispívá k větší bezpečnosti.

Přečtěte si také:  Jen desetina Čechů letos využije first minute nabídek. Třetina vyčká s nákupem dovolené do poslední chvíle

V Praze je možné využít například službu Popojedu.cz, která nabízí flexibilní pronájem aut, tedy běžných osobních vozů značek Škoda, Volvo, Mercedes-Benz a dalších, ale i mikrobusů Volkswagen a Mercedes-Benz třídy V. Nabízené modely mikrobusů jsou vybaveny výkonnými a zároveň úspornými naftovými motory.

volkswagen-caravelle-20-tdi-1

Volkswagen Caravelle, který je možné zapůjčit již od necelých 700 korun bez DPH na den, nabízí 8 míst k sezení včetně řidiče a je vybaven manuální převodovkou. Naproti tomu oba dva modely Mercedes-Benz třídy V mají převodovky automatické. Vybírat lze ze dvou délek karoserie, ale také mezi pohonem zadních či všech čtyř kol. Pokud tedy plánujete cestu za zimními radovánkami či lyžováním do hor, nemusíte mít z cesty strach. Ceny jsou od necelé tisícovky bez daně na den.

Přečtěte si také:  Seychely se otevírají zahraničním turistům. Co nabízejí?

Na tyto automobily stačí vlastnit řidičské oprávnění skupiny B (platí u aut do celkem 9 míst), takže s jejich zapůjčením nebude žádný problém. K zápůjčce zpravidla postačí předložit řidičský průkaz, občanský průkaz (případně výpis z obchodního rejstříku, pokud bude zápůjčka na firmu) a složení vratné jistiny pro případ nějakého poškození. Samozřejmostí je u všech automobilů havarijní pojištění.

Mikrobusy se dají využít nejen při cestách na dovolenou, ale i v případech, kdy je potřeba převézt například více osob na rodinné oslavy, svatby nebo jakékoliv jiné party. Pro takové převozy je možné automobil pronajmout i s řidičem.

volkswagen-caravelle-20-tdi-3