cara-loves-lingerie-kia-xceed-mangazine_cz-original- (22)

CARA v rozhovoru prozradila: „Líbí se mi, co krásné prádlo s ženským tělem dělá, a jak na něj působí.“

15. 12. 2020 Vyp Od Redakce

V dnešním internetovém světě je složité zaujmout, ale influencerce s přezdívkou CARA se to povedlo. Učí ženy, aby měly rády svá těla, a jde na to jednoduše. Učí je vybírat a nosit spodní prádlo. Nakonec to není dobré jen pro samotné ženy, ale i pro nás, muže. Vždyť který z nás by se nechtěl dívat na ženu v sexy spodním prádle?

S Carou jsme se potkali nejen při nedávném focení (fotogalerii si můžete prohlédnout zde), ale i při rozhovoru. Zajímalo nás hlavně spodní prádlo a auta.

Caro, na svém Instagramu často zveřejňuješ fotky ve spodním prádle. Celkově je spodní prádlo tvým velkým tématem. Jak ses k tomu dostala?

Spodnímu prádlu jsem propadla už před lety. Chtěla jsem se líbit příteli a šla si koupit svůj první set. Totálně jsem tomu podlehla a zjistila jsem, že mě toto odvětví baví a líbí se mi, co krásné prádlo s ženským tělem dělá, a jak na něj působí. Pak jsem následně začala u jedné světové značky pracovat a získala potřebné know-how, abych mohla ženám radit. Dnes pracuji v televizi a ke komunikaci svého oblíbeného tématu využívám naplno sociální sítě.

Přečtěte si také:  Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu

Ty ale spodní prádlo i navrhuješ, že? Prozradíš nám něco o tom, jak se takové spodní prádlo navrhuje?

Je spousta druhů a střihů, takže nelze jednoduše odpovědět. Jinak se bude navrhovat a vyrábět prádlo světové značky v tisících kusech a jinak ho bude navrhovat malá lokální značka. Naši lokální designéři často šijí nevyztužené prádlo bez kostic, takzvané bralette. Zajímavé ale je, že za takovou podprsenkou je spousta ruční práce, kterou si zákaznice často ani neuvědomují. Můj autorský set jsem navrhla se značkou Paon. Já vymyslela design a materiál a Paon doladil střih. Bylo potřeba hodně zkoušek na postavě, než jsme dovedli prádlo do finální podoby.

cara-loves-lingerie-kia-xceed-mangazine_cz-original- (31)

Bojovala jsi někdy se stydlivostí? Spodní prádlo také často fotíš…

Nikdy.

Proč zrovna spodní prádlo? Co tě na spodním prádle baví nejvíc?

Ta smyslnost. To, že dokáže dokreslit a zvýraznit tvary ženského těla, že působí pozitivně na sebevědomí a třeba i postoj těla ženy. Vnímám to opravdu jako umění.

Co máš na svém těle nejraději?

Břicho a pas, baví mě i moje strie.

Většina mužů miluje spojení krásné holky a pěkného auta. Ty splňuješ obojí – jsi krásná a řídíš pěkný auto. Podle tvého instragramu jsi spojená se značkou Kia. Proč zrovna Kia?

Od výhry první soutěže pro influencery INSTAHERO jsem s auty Kia spojená. Vyhrála jsem tenkrát možnost jezdit celý rok modelem Stonic. Máme super vztah, který trvá dodnes, takže teď jezdím krásným modelem XCeed. Baví mě, jak jde značka s dobou a jak jsou její auta skvěle praktická, vybavená, dostupná a zároveň designově zpracovaná.

cara-loves-lingerie-kia-xceed-mangazine_cz-original- (3)

Co na svém autě nejvíce oceňuješ?

Pohodlné řízení, kvalitní audiosystém, vyhřívané sedačky a volant, možnost propojení s telefonem a ten hezký zadek.

Je tedy řízení tvou vášní stejně jako spodní prádlo?

Ano, velmi. Provoz v Praze mě vycvičil a řekla bych, že jsem už vyježděná, takže opadl ten stres a dnes už si řízení jen užívám. Baví mě ta svoboda, kterou jízda v autě přináší.

Přečtěte si také:  Kia je v České republice nejrychleji rostoucí značkou v TOP 5

Tím, že jsi ambasadorem automobilové značky, se v autech asi trochu vyznáš. Za jakým autem (kromě toho svého) se na ulici otočíš? Škatulkuješ si muže podle toho, jakým autem jezdí?

Aktuálně jsem se zamilovala do nové Kia Sorento. Stále se nemohu rozhodnout, jestli mě baví víc velká SUV, anebo sportovní modely. Pak mám slabost pro BMW řady 4. Naše druhé auto má cca 400 koní, takže silný motor dokážu docenit.

cara-loves-lingerie-kia-xceed-mangazine_cz-original- (29)

Tvoje zájmy jsou kombinací mužské představy o dokonalé ženě. Spodní prádlo, hezké auto a dokonce mluvíš i o sexuálních hračkách. Máš hodně nápadníků?

Poslední dobou občas nějaká zpráva s pozváním na kafe přijde. Vždy slušně odmítám. Pak chodí jen lichotky. Nikomu naděje nedávám. Jsem ve vztahu přes 6 let a myslím, že jsem našla „pana božského“. Jak jinak si vysvětlit, že vůbec nežárlí a maximálně mě podporuje.

Když rozvedeme ty hračky, jaké na to máš od svých sledujících ohlasy? Nebála ses o takovém tématu mluvit?

Skvělé ohlasy! Více od žen, které často hned objednávají. A toho si moc vážím. Dlouho jsem si dělala průzkum svých sledujících a začala jsem tohle téma pomalu „nakousávat“ už někdy před rokem, kdy jsem měla spolupráci se známou firmou, která erotické hračky vyrábí. Věřila jsem, že to dokážu komunikovat nevulgárně. Vyplatilo se, lidé u mě velmi oceňují, že se věnuji takovým tématům skoro jediná na naší scéně, a hlavně vidí, že je to upřímné. Na Instagramu si na nic nehraju! Co lidé vidí, to žiju. Mám super vztah a sexuální život, mám se ráda a maximálně mi záleží na mém vzhledu a zdraví. K takovému přístupu se snažím inspirovat ostatní. Reakce od mých sledujících potvrzují, že to funguje!

Díky za rozhovor.

Foto: Lukáš Fabián pro mangazine.cz