BMW představuje novou kolekci BMW Motorrad Heritage Collection 2020

BMW představuje novou kolekci BMW Motorrad Heritage Collection 2020

28. 9. 2019 Vyp Od Redakce

BMW Motorrad rozšiřuje své aktivity v segmentu historických motocyklů Heritage a poprvé uvádí na trh vlastní kolekci Ride & Style. Kolekce BMW Motorrad Heritage Collection 2020 obsahuje celou řadu nových položek, od kožených bund přes džínové oblečení až po motocyklové rukavice a unikátní boty.

Nová kolekce Heritage, inspirovaná nadčasově klasickými a ikonickými detaily BMW Motorrad, kombinuje tradiční styl s tím nejlepším, co moderní a autentické lifestylové oblečení pro motocyklisty nabízí. Všechny použité materiály a textilie jsou robustní a odolné a splňují nejvyšší standardy v oblasti bezpečnosti a funkčnosti.

Celá kolekce se nese v duchu slavné barevné kombinace raných klasických motocyklů – výrazných černých kovových dílů zdobených jemnými dvojitými bílými linkami, tzv. TwinStripes. Součástí designu je také originální označení a kovový znak BMW. Detaily v barvě mědi a vizuální akcenty těchto oděvů se vracejí k materiálům používaným na klasických motocyklech BMW. Nová kolekce oslavuje historii společnosti BMW Motorrad a její dlouhodobou vášeň pro jízdu na motocyklu.

Přečtěte si také:  Představují se modernizované motocykly Honda GL1800 Gold Wing a Gold Wing „Tour“ pro rok 2021

Historie BMW Motorrad sahá do roku 1923. Prvním sériově vyráběným motocyklem BMW byl model R32 poháněný atmosféricky plněným vzduchem chlazeným dvouválcem s protiběžnými písty. V roce 1978 se BMW Motorrad stalo průkopníkem ve zcela nové oblasti, když jako jeden z prvních výrobců sériových motocyklů na světě představilo svůj vlastní sortiment vybavení pro motorkáře.

Segment historických motocyklů Heritage byl založen v roce 2014 uvedením modelu BMW R NineT a od té doby se stal jedním z nejdůležitějších segmentů produkce BMW Motorrad. V příštím roce bude tento segment expandovat do zcela nových dimenzí. BMW Motorrad na druhou polovinu roku 2020 oznámilo zahájení výroby sériového motocyklu, kterým vstoupí do kategorie Cruiser.

Přečtěte si také:  BMW poodhaluje siluetu chystaného BMW M3 Touring. Na první pohled prozradí, co je zač

Kolekce BMW Motorrad Heritage bude k dispozici od ledna 2020. Kromě této kolekce budou na motosalonu EICMA 2019 v Miláně představeny všechny další nové produkty příslušenství BMW Motorrad Rider Equipment.