Značka HONOR představila v Číně nový telefon HONOR View20

Značka HONOR představila v Číně nový telefon HONOR View20

27. 12. 2018 Vyp Od Redakce

HONOR dnes v Číně oficiálně uvedl na trh svůj nejnovější vlajkový telefon HONOR View20. Telefon je vybaven prvním zadním kamerovým systémem 48 MPix a 3D na světě a předním fotoaparátem 25 MPix integrovaným do displeje. Tento inovativní design celoplošného displeje neovlivňuje funkci zobrazení, umožňuje naopak bezchybný zážitek ze sledování, dosahuje ohromujícího 91,8% poměru těla telefonu k obrazovce a umožňuje uživatelům pořizovat nejlepší fotografie, a to vše zároveň.

Z pohledu designu HONOR View20 zcela mění formu tradičních vlajkových smartphonů v oblasti rozměrů i stylu. Je to první smartphone, který využívá pokročilou nanolitografickou technologii k vytvoření neviditelné nano struktury na povrchu. Čtvrtá generace nano-vakuového povlaku a neviditelného texturování v odstínech polární záře (aurora) vytvářejí živý a dynamický barevný gradient ve tvaru písmene V s lesklým efektem. Dále společnost HONOR uvedla spolupráci s italskou módní značkou MOSCHINO a představila společný design smartphonu HONOR View20 MOSCHINO.

První AI fotoaparát s ultra jasností, rozlišením 48 MPix a TOF 3D na světě

Pro fotografování smartphonů není nic důležitějšího než kvalita fotografií a jejich jas. Smartphone HONOR View20 přenáší tyto požadavky do nových výšin. Zadní fotoaparát telefonu HONOR View20 je vůbec první, který je vybaven snímačem CMOS od Sony IMX586 vybaveným 48 efektivními megapixely na 1/2palcové senzorové jednotce, aby poskytoval vynikající kvalitu obrazu. V důsledku toho můžete na telefonu HONOR View20 vidět bohatší detaily a živější barvy na snímcích pořizovaných s optimalizací umělou inteligencí. Kromě toho zvýšila čipová sada duálních procesorů NPU a ISP Kirin 980 schopnosti zpracování obrazu a kamer telefonu o 134 % a 46 %. V kombinaci s již překvapující silou snímače fotoaparátu s rozlišením 48 MPix je výsledkem nebývalý potenciál mobilního fotografování.

Přečtěte si také:  EVOLVEO StrongPhone Z4 je nejnovější odolný telefon. Má tlačítka i vlastní stojánek

Dalším zadním fotoaparátem je 3D kamera TOF, která telefonu umožňuje dosáhnout nové úrovně fotografování a pořizování videozáznamů, jež uživatelům přináší větší použitelnost a zábavu. Umí vypočítat vzdálenost na základě doby přeletu světelného signálu a má funkce včetně snímání hloubky, sledování skeletu a snímání pohybu v reálném čase.

3D kamera TOF dokáže proměnit HONOR View20 na herní konzolu ovládanou pohybem a dovolí vám hrát 3D pohybové hry jako nikdy doposud. Kromě toho umožňuje 3D postavám tančit podle vašich gest na telefonu a tato legrační taneční videa můžete sdílet se svými přáteli.

Výjimečný celoplošný displej s fotoaparátem v obrazovce

Vrubový displej, jeden z nejpopulárnějších trendů v roce 2018, byl vyvinut tak, aby uspokojil poptávku po vyšším poměru obrazovky k tělu. Existují však limity toho, co lze s tímto řešením provést. Stejně jako jsme toužili vidět, kterak výrobci inteligentních telefonů posunují jejich design o krok dál, HONOR View20 vchází na jeviště a představuje mimořádný celoplošný displej s předním fotoaparátem v obrazovce, který znamená novou éru designu displeje. V levém horním rohu je pro umístění předního fotoaparátu vytvořena velmi malá dírka o průměru pouhých 4,5 mm namísto 6,0 mm, což výrazně zvyšuje plochu zobrazení. Namísto vrtání otvoru, který proniká všemi vrstvami obrazovky, kdy fotoaparát pokrývá pouze skleněný panel, HONOR zachovává několik vrstev díky využití extrémně složitého 18vrstvého technologického stohu. Tato technika účinně snižuje dopad na strukturu displeje, zvyšuje trvanlivost a snižuje rušení světla z displeje, aby se zlepšila celková kvalita fotografie. 18 vrstev složitých procesů je vylepšeno, takže oblast zobrazení nové kamery v obrazovce je výrazně snížena a uživatelům přináší téměř 100% zobrazení na displeji.

Přečtěte si také:  Zátěžové testy HONOR Watch GS Pro. Co vydrží outdoorové hodinky certifikované vojenskými standardy?

HONOR X MOSCHINO: Technologický inovátor ve spojení s vytříbenou módou

Za účelem podpory uvedení špičkového vlajkového smartphonu spolupracovala společnost HONOR také s ikonickou italskou módní značkou MOSCHINO, aby vytvořila exkluzivní řadu inspirovanou společností MOSCHINO, ideální módní ztvárnění pro špičkový stylový telefon.

Při představování telefonu HONOR View20 v Číně prezident společnosti HONOR pan George Zhao uvedl: „Řada HONOR View nabízí průlomovou technologii a špičkovou výkonnost, které nabízí vynikající uživatelskou zkušenost. Edice telefonů HONOR V20 MOSCHINO je odvážný crossover, který zcela změní módní zkušenosti mladších uživatelů na celém světě.“

„Oděvy a doplňky společnosti MOSCHINO jsou uznávány po celém světě pro svůj charakteristický důvtip, smysl pro inovaci a výstřednost, představující odvážné motivy, které posouvají hranice módy. Značka HONOR je nadšena, že s tímto uznávaným módním domem spolupracovala při vytváření této exkluzivní produktové řady, která zdůrazňuje elegantní estetický design telefonů View20 a vrchol technického úspěchu,“ dodává Zhao.

Společnost MOSCHINO vyjádřila, že „HONOR a MOSCHINO jsou perfektní kombinace. HONOR je velmi módní, mladá a trendová značka a jak naše estetika, tak i koncepty našich značek jsou zaměřeny na mladší a modernější spotřebitele. Značka HONOR bude tou nejlepší pro vytvoření současného životního stylu společně s MOSCHINO.“

Přečtěte si také:  Nabíjíte svůj chytrý telefon správně? 4 tipy jak šetřit výdrž baterie

Podle údajů poskytovatele dat o technologických společnostech IDC se zásilky společnosti HONOR v prvních třech čtvrtletích roku 2018 zvýšily o 27,1 % oproti meziročnímu poklesu globálního trhu smartphonů o 3,1 %. Se solidním obchodním růstem přichází společnost HONOR v novém image a s novým příběhem. V nadcházejícím novém roce značka HONOR představí novou vizuální identitu a nové logo s pohyblivými barvami, představujícími rozmanitost a inkluzivní charakter značky. V souladu s novým sloganem „HONOR MŮJ SVĚT“ přinese HONOR nové poslání vytvořit inteligentní nový svět, který patří mladým. Značka Honor je odhodlána nabídnout mladým na celém světě stylový a univerzální inteligentní zážitek a nastavit trend průkopnické kultury a moderního životního stylu.

Celosvětové uvedení smartphonu HONOR View20 se uskuteční 22. ledna v Paříži. Více informací o funkcích telefonu pro celosvětový trh bude představeno brzy.