Z hotelu Mondrian London bude Sea Containers London

Z hotelu Mondrian London bude Sea Containers London

15. 1. 2019 Vyp Od Redakce

Od 15. ledna 2019 se Mondrian London, oceněný designový hotel na Jižním nábřeží v Londýně, bude oficiálně nazývat Sea Containers London. S ohledem na historii této ikonické budovy, v níž sídlí hotel, bude nový název také označovat nezávislý status hotelu, protože nyní bude provozován skupinou Lore jako součást jejich sítě nezávislých hotelů.

Lore Group – mezinárodní pohostinská společnost působící v Evropě a ve Spojených státech – převezme správu nemovitosti od společnosti hotelového managementu. Bezproblémový přechod umožní hotelu Sea Containers London obvyklý provoz řízený místním týmem.

Hotel Sea Containers London bude i nadále provozovat nábřežní restauraci Sea Containers Restaurant a také oceněný bar Dandelyan, který má být na konci března roku 2019 znovu otevřen s novou koncepcí Ryana Chetiyawardana (známého jako pan Lyan). Hotel Sea Containers London nabízí také střešní bar, 12th Knot (formálně Rumpus Room), s venkovní terasou, která poskytuje jedinečný výhled na řeku Temži. Známé hotelové lázně, agua a kino Curzon budou i nadále v hotelu provozovány jako obvykle.

Přečtěte si také:  5 tipů na výlet: Cestu kolem světa lze zažít i v Česku

Zatímco originální design hotelu Toma Dixona zůstane z velké části po přechodu nezměněn, hotel projde celou řadu interiérových modernizací, které budou vycházet ze stávajícího návrhu. Kromě toho budou zaměstnanci nosit nové uniformy, které budou připomínat zlatý věk transatlantického cestování a vyjadřovat současným uliční styl Jižního nábřeží.

V rámci nového statusu hotelu bude Sea Containers London debutovat s novou grafickou identitou a brandingem, který bude odrážet další kapitolu v historii hotelu. Do značky Sea Containers London byl začleněn hravý smysl pro humor s materiály představujícími klasické obrazy s ilustracemi pop art, které odrážejí námořní historii budovy a transatlantický design interiérů.

Billy Skelli-Cohen, generální ředitel společnosti Lore Group, uvedl: „Jsme velmi nadšeni touto novou dobou a dalším kapitolou v historii tohoto hotelu. Náš neuvěřitelný hotelový tým bude i nadále v Sea Containers London nabízet svým hostům bezkonkurenční zážitek. Máme připraveno mnoho iniciativ a těšíme se na vítání všech našich hostů v roce 2019 a dále.“