PlatonCoin

Už jste slyšeli o kryptoměně PlatonCoin?

5. 5. 2021 Vyp Od Redakce

Když se řekne kryptoměna, lidé si obvykle vybaví Bitcoin. Ve skutečnosti je jich ale daleko daleko více. Některé jsou slavnější, jiné méně. Některé mají za sebou dlouhou historii, další vznikly nedávno. Jednou z těch, jež se zrodily před pár lety, je také PlatonCoin, za níž stojí česká společnost Platon Finance!

Společnost Platon Finance ovšem nevytvořila pouze novou kryptoměnu. Vytváří celý nový ekosystém, staví ho na platformě nazvané Platon Life. Hlavní myšlenka tohoto ekosystému spočívá v tom, že by lidé a firmy měli kooperovat a navzájem se podporovat.

Uvědomujete si, že tradiční měny podléhají inflaci?

Platon Finance se snaží poukázat na to, jak moc je klasická měna inflační. V čase si tak za stejné množství peněz pořídíte čím dál menší množství zboží. Hodnota peněz se snižuje.

Chcete-li investovat do něčeho, co nepodléhá inflaci, vyzkoušejte kryptoměny – třeba právě PlatonCoin.

Přidejte se k Platon Life

Digitální ekosystém Platon Life je otevřený úplně všem zájemcům. Základní členství je zdarma, v rámci něj získáte všechny nástroje, které potřebujete pro používání kryptoměn, dozvíte se něco o fungování a používání digitálních měn a další základní informace. V prémiovém členství dostanete ještě navíc odborné analýzy nebo další bonusy.

Jak se píše o Platon Finance na aktualne.cz, byli první společností, která na trh uvedla pojištěnou digitální peněženku. Ovládání této peněženky je intuitivní, jednoduché a je velmi dobře zabezpečená.

S PlatonCoiny lze platit i v českých e-shopech

Kryptoměny můžete nakoupit z čistě investičních důvodů, ale pravděpodobně s ní také budete chtít něco zaplatit. V současné době lze PlatonCoiny platit na Mall.cz, Netflix, Zoot, Tesco, Notino, Rohlik.cz a mnoha dalších e-shopech. V obchodě platformy Platon Life si totiž své PlatonCoiny můžete směnit za vouchery. S těmi pak nakoupíte kdekoliv a ještě ušetříte.

Zajímá-li vás česká kryptoměna spíš z investičního hlediska, přečtěte si, co se píše o Platon Finance na investujeme.cz.