myslivecke_kalhoty_panske_pro_hunter_endure_harkila_11

Ta největší dobrodružství si žádají nejlepší oblečení

5. 6. 2021 Vyp Od Komerční sdělení

Nejste ten typ, co spokojeně stráví dovolenou ležením na pláži? Nebaví vás objevovat města plná lidí? Raději zkoumáte přírodu, chodíte po horách, pozorujete zvířata v divoké přírodě, navštěvujete ledovce, bloudíte v pralesích, touláte se po národních parcích? Na tato dobrodružství je zapotřebí správné oblečení.

Příroda nám má hodně co nabídnout, musíme však být trpěliví a ochotní vydat se mimo dosah civilizace. A přesně tady, daleko od obydlené oblasti, se musíte spolehnout jen sami na sebe a na vybavení, které máte s sebou. Ideální je si na takové výpravy brát funkční oblečení, jež zahřeje, nepromokne a do přírody dobře zapadne. Kde ho sehnat? Inspirovat se můžete u myslivců.

Přečtěte si také:  Covid-19 zhoršuje kvalitu spermií, ukazuje výzkum. Až na půl roku

Lovecké oděvy vždy zajišťovaly komfort při několikahodinových akcích v přírodě

Právě myslivci tráví dlouhé hodiny v přírodě za každého počasí, myslivecké oblečení je tomu tedy výtečně přizpůsobené, zároveň v něm neztratíte eleganci. Outdoorové kalhoty a funkční bunda jsou samozřejmost, ale pod ní se může skrývat košile. Ne společenská, nýbrž z přírodního materiálu z bukového vlákna, jež je šetrné k pokožce a nemačká se. Takové pánské košile vyrábí například firma Tagart, krásné dámské košile má například Deerhunter. Budete si v nich připadat jako Indiana Jones na dalším dobrodružství!

myslivec

Od lovců si můžete vypůjčit i další vybavení

Boty s nepromokavou ochranou, kalhoty, voděodolné bundy a vesty, co obstojí ve sněhu, mlze, dešti, blátě a každém jiném počasí jsou tedy základ. Pro dobrodružství v přírodě však přijdou vhod rovněž další myslivecké potřeby, konkrétně lovecká optika. Skvělá je ve dne, když se chcete blíže podívat na toho kamzíka, kterého vidíte v horách, a ještě více ji oceníte v noci. Příroda nikdy nespí a vy také nemusíte – v noci máte jedinečnou možnost vidět svět z odlišné perspektivy, jen je třeba na to být vybaven.

Přečtěte si také:  Lidé si nejčastěji půjčují na koupi vozu

Kvalitní outdoorové oblečení budete nosit dlouhé roky

Oblečení, obuv a vybavení designované pro lovce i dobrodruhy je sice o něco dražší než mainstreamové outdoorové oblečení nabízené ve velkých obchodních řetězcích, kvalita se však nedá ani srovnávat. Myslivecké oblečení značek jako Tagart, Deerhunter či Seeland vydrží dlouho a na žádné dobrodružné výpravě vás nezklame. Design je nadčasový, takže nebude třeba ho za dva roky měnit. Ostatně u milovníků přírody a jejích krás je běžné, že nepodporují slow fashion a raději si koupí jednu věc, kterou mohou používat dlouhá léta.

Vybavte se na letní dobrodružství outdoorovým a loveckým oblečením na www.kostelecky.cz/lovecke-odevy.