Souhrnné recenze erotických hraček na jednom místě

Souhrnné recenze erotických hraček na jednom místě

13. 5. 2019 Vyp Od Komerční sdělení

Připadáte si sexuálně nezkušení? Nevěšte hlavu. Existuje spousta možností, jak tento stav změnit.

Říká se, že nejvíce se člověk naučí praxí. To platí na většinu oborů lidské činnosti, sex nevyjímaje. Zkušený muž ženu jaksepatří nažhaví. Ví, kam jí a s jakou intenzitou sáhnout. To samé se však očekává i od zkušené ženy. Jinými slovy, čím více partnerů či partnerek si prošlo vaší loží, tím byste měli být zkušenější a zručnější. Ale také promiskuitnější, a promiskuitní chování je dle slov sexuologů hrou s ohněm. Riziko nakažení sexuálně přenosnou chorobou je zde přeci jen vysoké. Učit se tedy je na místě jinak a jinde.

Škola sexu v sexshopu

Dobrou zprávou je že dnes existuje spousta způsobů, jak si sex okořenit, dát mu chybějící šťávu, a zdaleka nemáme na mysli jen jeho provozování na atypických místech či různé sexuální hry. Nakoukli jste někdy do nějakého dobře zásobeného sexshopu? A je jedno, zda kamenného či internetového? V něm totiž získáte ucelený obrázek, co vše je v sexu možné.

Zaměřeno na erotické hračky

Vibrátory, dilda, Venušiny kuličky, afrodizaika, vakuové pumpy, erekční kroužky, vibrační vajíčka, nafukovací panny, to vše označujeme pojmem erotické či sexuální hračky. Jejich úkolem je jediné, a to přivést vás do hotové extáze. Víte ale, jak se všechny tyto pomůcky pro dospělé používají? Pokud jste v sexshopu ještě nebyli, zřejmě se v jeho nabídce budete ztrácet. A v tom, abyste se začali vyptávat personálu, vám možná bude bránit stud. Je to váš případ? Pak čtěte dál.

Máte problém se sexem? Nechte si poradit!

Spoustu inspirace načerpáte i na internetu, konkrétně třeba v internetovém magazínu Lascivní.cz. Tento název jeho zaměření vystihuje naprosto dokonale. Je totiž pouze a jenom o sexu. Respektive řeší problémy uživatelů se sexem a erotickými pomůckami.

tresty-pro-subinku

Žádné manuály ani reklamní články

Nečekejte ovšem jen klasické manuály a reklamní články. Tento server se již od roku 2010 zaměřuje spíše na recenze pomůcek, tedy skutečné zkušenosti jejich uživatelů. Zkušení redaktoři píšou jen o hračkách a pomůckách, se nimiž mají osobní zkušenosti. Vše samozřejmě v doprovodu s vlastními fotografiemi i videi! Věřte, že to vám dá mnohem víc, než několikastránkový manuál!

Nejlepší erotické pomůcky

Výsledkem práce patnáctičlenné redakce pak jsou velké souhrnné recenze hraček dle jednotlivých kategorií. Vaší pozornosti by neměla uniknout sekce nejlepší erotické pomůcky, v rámci které se reálně testovalo více jak 300 erotických produktů! Z magazínu se ale toho dozvíte mnohem víc. Z dalších témat vybíráme: jak vybrat nejvhodnější vibrátor pro začátečnici, jaké existují sexuální hračky pro muže, jaké partnerské pomůcky nejvíce okoření vztah, jaký je ideální peprný dárek pro svatební pár, podtlakové pumpy – zajímavosti či čínské honítko – rizika? Vše navíc můžete studovat nerušeni v klidu domova. Ideálně pod peřinou. Co pak bude následovat, je jen na vás. Tak, neváhejte!