Servis Škoda Praha je pomocnou rukou, která je vždy nablízku

Servis Škoda Praha je pomocnou rukou, která je vždy nablízku

23. 1. 2023 Vyp Od Komerční sdělení

Je to sázka na tradici i spolehlivost. Ano, pokud jste dlouholetými příznivci mladoboleslavské automobilky, při výběru nového vozu vlastně ani není co řešit. Rozhodli jste se už dlouho dopředu, teď si stačí jen vybrat konkrétní model.
Půjdete cestou tradiční Octavie nebo vsadíte spíše na moderní svět a stále častější elektromobilitu? Výhod je zde hned několik. Kromě dostupnosti autorizovaných servisů je to také dobrá dostupnost originálních náhradních dílů. Není pak divu, že českým komunikacím vládnou hlavně Škodovky. Dáte jim svou důvěru i vy?

Škodovka patří mezi elitu trhu

Bohatá historie, která trvá už několik generací, snad právě proto jsou Škodovky tolik oblíbené i v dnešní době. Servis Škoda Praha se pak postará o pravidelné prohlídky, ale i problémy, které mohou každého motoristu bohužel potkat dnes a denně. Včasné řešení je pak prioritou, protože v opačném případě hrozí, že by se mohla oprava zbytečně prodražit.

Přečtěte si také:  Jak připravit auto na letní sezónu

Dlouholetá reputace značky, která je jasnou jedničkou v českých garážích, mluví za vše. Ostatně, logo se šípem velmi úspěšně prorazilo i na asijské, americké nebo blízkovýchodní trhy. Mladá Boleslav je tak na mapě automobilismu opravdu dobře vidět.

Auto car repair service center. Mechanic examining car

K dispozici je dlouhodobě předplacený servis

Máte doma zaparkovaný starší model značky Škoda? Pokud už oslavil čtvrté narozeniny, je právě vám určená šeková knížka, se kterou můžete mít opravy až o plnou pětinu levnější. Mechanici, kteří mají potřebné zkušenosti, odhalí problémy velmi rychle.

Přečtěte si také:  Kia vyvíjí technologii integrovaných sněhových řetězů na bázi slitiny s tvarovou pamětí

Se šekovou knížkou jde všechno snadněji, využít ji lze nejen v příbramském, ale také v pražském autorizovaném servisu. Vyměnit filtry nebo olej, dopřát automobilu náhradní díly, to vše může být nyní podstatně levnější. Dobrá péče se vyplatí, kdo se o své auto pravidelně stará, ten bude mít pomocníka na dlouhé roky.