uncs

Projděte obchody a vybírejte dárek pro pány!

23. 2. 2022 Vyp Od Komerční sdělení

Praha centrum Černý Most, Praha Westfield Chodov, Brno Olympia, Praha Homepark Zličín, OC Palác Pardubice, všude tam se můžete setkat s osobitým pánským oblečením UNC Limited Clothing style všeho druhu!

Hledáte stylové oblečení pro svého milého?

Pak navštivte buď jeden z výše zmiňovaných obchodů, anebo prolustrujte webové stránky, kde naleznete nabídku veškerého oblečení pro pány pěkně přehledně srovnané dle kategorií. Takže pro milé manželky a přítelkyně, které touží oblažit srdce svého partnera, radost pohledět!

Trika, póla anebo mikiny?

Vybírejte z nepřeberné nabídky moderního oblečení, ať to je tričko, tílko nebo mikina. Nebo má váš milý raději košile? Pak se nabízí košile například v klasické bílé nebo černé barvě s precizně vyšitým supr logem UNCS Racing team na vnější kapse i na zádech. Logo je umístěné i na dolním rukávu dokonale střižené košile.

Oblečte partnera do jedné značky!

Buďte in a přidejte k triku s krátkým či dlouhým rukávem i bezva džíny Gillard spolu se softshellovou pánskou bundou Trent, která je oživená barevným logem nejen na předním díle. A věřte, že ani oranžovo šedé logo na zádech jen tak nikdo nepřehlédne! Perfektně střižená a padne jako ulitá. Nepostrádá ani kapsy a rukávy ukončené pružnými náplety. V případě nouze svého vlastníka dokonale ochrání před větrem řádnou kapucí, která je příjemným a moderním doplňkem této skvělé bundy! I když víme ještě o jednom doplňku, který vašeho obdarovaného také možná potěší. Vsuňte mu nenápadně do kapsy trendy peněženku ze sto procentní přírodní kůže, a to ve stejné značce!

Můžete si vybírat z více druhů. Unce Fantom hnědou dolarovku s prošitými švy a ozdobnými cvočky či klasickou černou peněženku Fred. Případně dokladovku Baylor. V každém případě sladíte skvělý outfit a po rozbalení dárku můžete spolu s partnerem v příjemně započatém večeru pokračovat…