myPhone-Hammer-Blade-2-Pro- (1)

myPhone Hammer Blade 2 Pro: na odolnost se spolehněte

30. 1. 2019 Vyp Od Pavel Srp

Značka mobilních telefonů myPhone na trh oficiálně uvádí model myPhone Hammer Blade 2 Pro s odolností IP68. Nový myPhone Hammer Blade 2 Pro je vysoce odolný, vodotěsný a prachotěsný smartphone, který lze naplno využívat v extrémních podmínkách při práci v industriálním prostředí, na stavbách, při pohybu v přírodě i akčních sportovních aktivitách.

Nová vlajková loď mezi telefony myPhone nabízí 5,7″ displej pod ochrannou vrstvou Gorilla Glass 3 a akumulátor s velkou kapacitou 3 900 mAh a rychlonabíjením Express Charging.

Vodu miluje

myPhone Hammer Blade 2 Pro se řadí na špičku nabídky značky mobilních telefonů myPhone. Nová vlajková loď je připravena na extrémní podmínky, nabízí totiž odolnou konstrukci s certifikovanou normou krytí IP68. Telefon si tak bez potíží poradí s vodou, prachem, sněhem, pískem i jinými nečistotami.

Přečtěte si také:  TCL představuje nové modely televizorů TCL řady C i nové TCL soundbary

Telefon nabízí širokoúhlý 5,7″ IPS displej s moderním poměrem stran 18:9 a tenkými rámečky po stranách. Majitelé telefonu určitě ocení kvalitní podání obrazu s HD rozlišením, o skvělý vizuální zážitek je nepřipraví ani přímé slunce.

Obrněný telefon obstojí před různými nástrahami během používání, odolnost konstrukce při pádech zaručují pryžové rohy. Kromě funkčnosti je konstrukce i elegantní, výborný dojem navozuje imitace karbonu na zádech.

myPhone-Hammer-Blade-2-Pro- (3)

Systém jako blesk

myPhone Hammer Blade 2 Pro využívá osvědčené čisté verze operačního systému Android 8.1 Oreo s certifikací GMS. Ta zaručuje plnohodnotný přístup pro stahování aplikací z obchodu Google Play bez obav o bezpečnost telefonu a napadení viry z neověřených aplikací.

Bleskovou odezvu systému zajišťuje nasazení nového 8jádrového procesoru a operační paměti s kapacitou 6 GB. Pro uživatelská data včetně multimédií je připravena 128GB vnitřní paměť s možností rozšíření o microSD kartu.

Přečtěte si také:  Infinix přináší novou ultra rychlou nabíjecí technologii Thunder Charge

Z dalších funkcí nesmí chybět podpora surfování v LTE sítích, stejně tak podpora NFC. Díky NFC lze s telefonem realizovat bezkontaktní platby v obchodech místo platební karty. Tato moderní technologie umožňuje také rychlé bezdrátové párování s jinými telefony nebo hudebním příslušenstvím, např. sluchátky. Podporována je i dual SIM technologie pro používání soukromého a pracovního čísla současně. O dokonalé zabezpečení dat v telefonu se postará integrovaná čtečka otisků prstů.

Novinka potěší i mobilní fotografy, kvalitní záběry lze pořídit se zadním 16Mpx fotoaparátem s podporou kvalitních 1080p videí, který doprovází praktický LED blesk. Pro pohotové záběry na sociální sítě skvěle poslouží přední 8Mpx selfie kamera.

Telefon obsahuje univerzální dobíjecí konektor USB-C, který díky přibalené rychlonabíječce a podpoře funkce Express Charging slouží pro okamžité doplnění energie pro akumulátor s velkou kapacitou 3 900 mAh.

Přečtěte si také:  Dyson uvede na trh sluchátka poskytující čistý vzduch a čistý zvuk

myPhone-Hammer-Blade-2-Pro- (2)

Ceny a záruky

Doporučená cena myPhone Hammer Blade 2 Pro je 9 990 Kč, v prodeji se objeví černá varianta.

Na myPhone Hammer Blade 2 Pro se vztahuje záruka 24 měsíců.