Lexus vystupuje v novém katastrofickém filmu Moonfall

20. 1. 2022 Vyp Od Redakce

Nový Lexus NX společně s filmovými hvězdami Halle Berry, Patrickem Wilsonem, Johnem Bradleyem a Michaelem Peñou vystoupí v novém výpravném sci-fi snímku Moonfall v režii Rolanda Emmericha. Celosvětově bude v kinech uveden v únoru 2022.

Marketingová kampaň Lexus x Moonfall zahrnuje 30sekundový multibrandový spot Enjoy the Ride (Užij si jízdu), v němž vystupuje NX v akční scéně filmu.

Oblíbené SUV druhé generace, které Lexus aktuálně uvádí na evropské trhy, otevírá novou kapitolu značky. Předznamenává nový směr designu vnějších partií i interiéru, nové hnací jednotky včetně prvního plug-in hybridního ústrojí Lexus a nových technologií pro konektivitu a bezpečnost.

Přečtěte si také:  Ve filmu „Spider-Man: Bez domova“ budou jezdit Hyundai IONIQ 5 a Tucson

Značka Lexus je bohatě zastoupena v celém snímku. Za volantem zcela nového NX uvidíme Sonnyho Harpera, jehož ztvárnil Charlie Plummer ve tříminutové akční scéně. Jako vládní vůz zajišťující přepravu Jo Fowler (Halle Berry) ve snímku vystupuje luxusní SUV s označením GX. Dále zde uvidíme Toma Lopeze (Michael Peña) coby prodejce vozů Lexus, přičemž ve snímku je i scéna odehrávající se v autosalonu.

Kampaň Lexus x Moonfall bude probíhat prostřednictvím video kanálů, digitálních médií a sociálních sítí.

Záhadná vesmírná síla vychýlí Měsíc z jeho oběžné dráhy

Ve snímku Moonfall záhadná vesmírná síla vychýlí Měsíc z jeho oběžné dráhy kolem planety Země a vyšle jej přímo k Zemi, kde by mohl způsobit zánik života v podobě, jak jej dnes známe.

Přečtěte si také:  Zdražování zasáhlo i menší modely ojetých aut, nabídka na trhu se zužuje

Do srážky a zničení světa zbývá jen několik týdnů, avšak manažerka NASA a někdejší astronautka Jo Fowler (ztvárněná oscarovou herečkou Halle Berry) je přesvědčena, že zná klíč k záchraně lidstva. Věří jí pouze jeden astronaut z řad bývalých kolegů, Brian Harper (Patrick Wilson), a zastánce konspiračních teorií K.C. Houseman (John Bradley). Tito nepravděpodobní hrdinové se vydají na zoufalou a zdánlivě nemožnou misi do vesmíru, kdy opouštějí své milované jen proto, aby zjistili, že náš Měsíc není tím, čím se zdá být.