Koupit byt v Praze? Jedině v centru dění!

Koupit byt v Praze? Jedině v centru dění!

30. 7. 2020 Vyp Od Komerční sdělení

Už vás nebaví platit pronájem a rozhodně poslední, po čem byste toužili je každodenní dojíždění? Zájem o koupi bytu byste měli, ale opravdu se vám nechce čekat několik let, než se bytový dům postaví? Právě pro vás je určená nabídka bytů v rámci developerského projektu Na Vackově v oblasti horního Žižkova. Kromě možnosti dostupného bydlení v centru dění je nezměrnou výhodou této rezidenční výstavby fakt, že byty budou k předání již v první polovině roku 2021. Bydlet tak můžete takřka ihned!

Mít vše na dosah ruky

Chcete žít naplno a využívat všech možností, které metropole nabízí? Bydlení Na Vackově tak bude pro vás tím správným místem pro život, protože oblast horního Žižkova je skvěle dostupná veřejnou hromadnou dopravou. Za pár minut budete přímo v centru města, protože zastávka je v blízkosti, stejně jako ostatní občanská vybavenost, sociální a zdravotní služby, vzdělávací instituce, ale i kulturní zařízení. Navíc je Žižkov nejzelenější čtvrtí ze všech, nabízí sportoviště v žižkovských parcích nebo lesoparku, po práci si tak můžete zajít na fotbálek s partou přátel do parku Židovské pece nebo na discgolf na Krejcárek.

mangazine.cz_navackove_cz_01

Prostorné a vzdušné byty

Nové byty na Praze 3 jsou situovány do 5 objektů podél ulice Malešická. Tato etapa navazuje na předešlou výstavbu v ulicích Rixdorfská, Na Vackově a Olgy Havlové a tvoří již malebně ucelenou čtvrť. K tomu je developerský projekt minimalisticky a moderně pojatý, nejedná se o monolitickou výstavbu. Jednotlivé objekty jsou pojaty asymetricky, aby byla zachována vzdušnost s velkým množstvím přirozeného denního světla proudícího do bytů. Většinu bytových jednotek od 1+kk po 5+kk doplňují balkony a terasy. Vnitřní prostor je řešen s maximálním využitím plochy, základní standardy jsou ve vysoké kvalitě.

mangazine.cz_navackove_cz_02

Stěhování už příští rok

Vzhledem k tomu, že prodej bytů na pražském Žižkově je v plném proudu a výstavba je ve finální fázi, zájemci o bydlení mohou počítat se stěhováním do prvních objektů v první polovině roku, u ostatních v druhém pololetí roku 2021. K bytům je samozřejmě možné dokoupit kryté garážové stání. K jednotce přináleží sklepní kóje pro uskladnění sportovních nebo sezónních věcí. Pro zájemce o byt developer nabízí sjednání hypotečního úvěru přes společnost Hyposervis bez dalších vícenákladů za zpracování hypotéky nebo znaleckého posudku.