Kevin je opět Sám doma. Google natočil remake pro svou reklamu

Kevin je opět Sám doma. Google natočil remake pro svou reklamu

19. 12. 2018 Vyp Od Redakce

Symbolem vánoc je kromě Mrazíka také filmová série Sám doma. V té si Maculay Culkin zahrál v devadesátých letech Kevina McCallistera, malého kluka, který zůstal na vánoce bez rodičů. V prvním díle ho rodina zapomněla doma, v tom druhém odletěl úplně jiným letadlem do úplně jiného města než ostatní. Google si před letošními vánoci na první díl filmu vzpomněl a natočil krátký remake jako reklamu na svůj chytrý asistent Google Home Hub.

Pokud jste první díl Sám doma viděli, pak si video opravdu užijete, protože v moderním remaku uvidíte všechny známé scény. Jen trochu jinak, moderněji. Kevin vyrostl, teď je mu 38 let, ale i tak spí v noci na půdě. Když přijde ráno dolů, bude úplně stejně jako před 28 lety (první film byl natočen v roce 1990) hledat rodiče. Když je nenajde, zeptá se Google Home Hubu, co má dnes v kalendáři. Asistent mu odpoví, že na dnešní den má „volný dům“.

Ve spotu budou nechybějí ale ani další scény, například ta s vodou po holení, kdy „velký Kevin“ zaúkoluje Google, aby mu ho dal do nákupního listu, strašidelným kotlem ve sklepě, jehož teplotu lze na dálku nastavit, ale i další scény skákání po posteli, doručování pizzy, ale i návštěva zločinců, kteří po zahájení „operace Kevin“ nakonec raději odjedou.

Vtipné je, že ačkoliv je dnes Maculayi Culkinovi už 38 let, v jeho tváři jeho dětské rysy uvidíte stále.

Mimochodem v tomto videu, které ukazuje pozadí natáčení můžete vidět, že scény byly opravdu autentické, stejné jako v originále a i samotné scénky byly natáčeny stejně a s originálem se srovnávaly.