Je čas vyzkoušet Kavalan s whisky Distillery Select

Je čas vyzkoušet Kavalan s whisky Distillery Select

28. 11. 2018 Vyp Od Redakce

Labužníci alkoholických nápojů si nyní mohou koupit whisky z oceněné tchajwanské palírny Kavalan za doporučenou maloobchodní cenu 59 $, s 43% obsahem alkoholu v USA a za 49 € s obsahem alkoholu 40 % v celé Evropě.

Generální ředitel společnosti Kavalan YT Lee uvedl, že nově představená whisky „Kavalan Distillery Select” o objemu 700 ml je prodávána za dobrou cenu a zrála v jedněch z nejlepších sudů na světě v klimatu oblasti I-lan a vytváří elegantně vyváženou kapku se stopami z měkké karamelky a živého ovoce. Výraznou ovocnou chuť whisky Kavalan tvoří zelené jablko, mango, ananas a třešeň.

Mistr míchač a globální vyslanec značky Ian Chang řekl, že se lidé mohou spolehnout na konzistenci kvality společnosti Kavalan.

„Palírna Kavalan je známá kvalitou, protože se na ni zaměřujeme. Ale nyní dáváme lidem prostřednictvím whisky Distillery Select kvalitu za velmi dobrou cenu,” říká Chang.

Brand manager japonského distributora Lead off pan Kim řekl: „Whisky Kavalan Distillery Select je výrazem vysoké kvality a její cena je daleko nižší než její hodnota.”

Generální ředitel evropského distributora společnosti La Maison du Whisky pan Thierry Benitah uvedl, že “Distillery Select vyjadřuje to nejlepší z Kavalan”.

„V zápachu jemná a elegantní s množstvím ovoce,” řekl. „Bohatá a komplexní v ústech se sladkou vanilkou a nádechem karamelu. Nejen úžasná whisky k popíjení, ale také jedinečná single malt whisky pro míchání.”

Dennis Carr, prezident a generální ředitel amerického distributora společnosti Hotaling & Co., uvedl: „Kavalan Distillery Select splňuje požadavky na whisky Kavalan, aby uspokojila labužníka single malt whisky, který ji chce pít čistou nebo s ledem, a také nadšence míchaných nápojů.”

„Za méně než deset let výroby whisky získala tchajwanská palírna celosvětové uznání a nyní se zavedením tohoto nového stylu nabízí 23 druhů whisky,”  uzavírá Carr.