How-do-FC-Barcelona-star-players-react-to-a-minute-of-pure-adrenaline_05_small

Jak hvězdní hráči klubu FC Barcelona reagují na minutu čistého adrenalinu?

3. 6. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Nervozita, vzrušení, euforie… Takové emoce vyvolal náhlý příliv adrenalinu. Hvězdní hráči a hráčky klubu FC Barcelona, Marc ter Stegen, Alexia Putellasová, Ansu Fati a Ana-Maria Crnogorčevićová, jsou přitom na takové pocity zvyklí. Jako fotbalisté a fotbalistky je prožívají při každém zápase. Ambasadoři značky CUPRA byli nyní tomuto návalu vzrušení v nejextrémnější podobě vystaveni v sedadle zcela elektrické studie CUPRA UrbanRebel, 100% poháněné adrenalinem, při jízdě na plný plyn na závodním okruhu Montmeló.

Maximální výkon pod kontrolou. Vůz s nejvyšším výkonem 320 kW je pozvánkou k opravdovému vzrušení. A pokud za jeho volantem sedí jezdec značky CUPRA Jordi Gené, jsou pak zážitky z jízdy ještě extrémnější. „Jsme na uzavřené motokrosové trati v areálu závodního okruhu Montmeló a všechno, co musejí udělat, je usednout do vozu, pevně se držet a užívat si jízdu.“ Jedno kolo na plný plyn po asfaltovém a hliněném povrchu pořádně zrychlilo hvězdné fotbalistce klubu FC Barcelona Alexii Putellasové tep. „Bylo to mimořádně vzrušující. Jordi měl moji naprostou důvěru, ale stejně jsem měla v zatáčkách ten nepříjemný pocit a nervy byly na pochodu… bylo to neuvěřitelné.“ Pro jejího klubového kolegu Marca ter Stegena to byla jedinečná zkušenost: „Je to něco úplně jiného. Bylo neuvěřitelné sledovat ho, jak rychlostí blesku otáčí volantem.“

Přečtěte si také:  6:35,183 min: Mercedes-AMG ONE je novou jedničkou na Severní smyčce Nürburgringu

100% elektrický adrenalin. CUPRA UrbanRebel je nejradikálnější interpretací městského elektromobilu v podání značky CUPRA. Z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 3,2 sekundy díky dvěma elektromotorům. Byl to tak úžasný zážitek, že si ho někteří, například hráč klubu FC Barcelona Ansu Fati, chtěli zopakovat. „Další kolo, další kolo,“ opakoval útočník, a na konci svého druhého kola k tomu připojil: „Nemyslel jsem si, že mě to bude bavit, ale pravdou je, že jsem si to opravdu užil, klidně bych jel ještě desetkrát.“

How-do-FC-Barcelona-star-players-react-to-a-minute-of-pure-adrenaline_01_small

Emoce v každém aspektu. Všichni se shodli na tom, že v určitém ohledu prožívají situace s podobným přílivem adrenalinu i ve sportu: „V zápase, při penaltovém rozstřelu; je to téměř stejný pocit, jako když se připravujete na pokutový kop a jste sama před bránou. Já tento pocit miluju,“ říká hráčka klubu FC Barcelona Ana-Maria Crnogorčevićová a její spoluhráčka Alexia Putellasová jí přitakává. „Tohle je opravdu adrenalinový zážitek,“ říká.

Přečtěte si také:  Mercedes-Benz zůstává nejhodnotnější značkou luxusních automobilů na světě

Stejný duch rebelství. Stejně jako je studie CUPRA UrbanRebel považována za nejradikálnější interpretaci městského vozu v podání značky CUPRA, která se vymyká veškerým konvencím, reprezentují tohoto rebelského ducha i členové Kmene CUPRA ve svých sportech. „Vždy se snažíte být houževnatý a neochvějný. Myslím si, že takový je i tento vůz, ve způsobu, jakým reaguje a jak je průbojný. Chceme být rychlí, chceme být úspěšní, vynikat, a tento vůz nepodléhá konformitě,“ říká nakonec Ter Stegen.

Hvězdy klubu FC Barcelona nebyly jediné, kdo si na závodním okruhu Montmeló užíval tuto jízdu na plný plyn. Akce CUPRA Content Tribe Day se zúčastnil také Padelový kmen CUPRA a olympijský kajakář Saúl Craviotto.