Hudební kapela Lucie bude jezdit vozy CUPRA Formentor

Hudební kapela Lucie bude jezdit vozy CUPRA Formentor

9. 9. 2022 Vyp Od Pavel Srp

CUPRA a společnost AutoPalace Group se staly partnerem legendární české hudební skupiny Lucie. Obsahem vzájemného partnerství je mimo jiné poskytnutí pěti vozů CUPRA Formentor ve spolupráci se zastoupením značky CUPRA pro Českou republiku a stejně tak prezentace značky CUPRA a společnosti AutoPalace Group při nadcházejících hudebních aktivitách rockové skupiny Lucie v České republice.

Společnost AutoPalace Group je již od roku 2021 prodejním a servisním centrem pro značky SEAT a CUPRA, a nyní také novým partnerem skupiny Lucie. „Dealerství AutoPalace Group v roce 2021 rozšířilo naši síť SEAT a CUPRA a já si moc vážím toho, že jsme právě s tímto obchodním partnerem poblíž ruzyňského letiště našli společnou cestu v propojení značky CUPRA s legendární Lucií. Hudba a s ní spojené emoce jsou důležitou součástí DNA značky a pro značku CUPRA naprosto klíčové,“ říká k novým aktivitám ruzyňského zastoupení SEAT a CUPRA Aleš Novák, ředitel značek SEAT a CUPRA pro Českou republiku.

Vzájemné partnerství mezi značkou CUPRA, společností AutoPalace Group a hudební skupinou Lucie bylo dnes představeno v rámci slavnostního předání pěti vozů CUPRA Formentor všem členům zmíněné hudební skupiny, a to v pobočce AutoPalace Praha Letiště v Tuchoměřicích. Sofistikovaný design vozů Formentor pro členy kapely Lucie umocňuje elegantní lak karoserie. Součástí této spolupráce je mimo jiné také prezentace značky CUPRA a společnosti AutoPalace Group v rámci hudebních akcí skupiny Lucie v nadcházejícím období a vzájemné propojení obou partnerů na různých veřejných komunikačních platformách.

Přečtěte si také:  Alpine odhalil novou limitovanou sérii A110 S Enstone Edition

Skupina Lucie patří k nejvýraznějším rockovým uskupením na české hudební scéně během posledních čtyř desetiletí. Za tu dobu získala mnohá významná ocenění, např. v prestižních anketách Český slavík či Anděl, ale především dodnes těší širokou veřejnost svojí mimořádně úspěšnou hudební produkcí. O kvalitách skupiny Lucie, kterou tvoří čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák, svědčí mimo jiné většina vyprodaných koncertů v rámci nedávno ukončeného open-air turné „CHCI ZAS…Letní rock tour 2022“. Stejný zájem příznivců rockové muziky provází také plánované podzimní halové turné skupiny s názvem „Lucie v Opeře 2022“ s doprovodem symfonického orchestru.

Společnost AutoPalace Group, významná dealerská automobilová skupina v ČR a SR, se bude v rámci zmíněné spolupráce prezentovat prostřednictvím vozů španělské automobilky CUPRA, která je jednou z devatenácti zastupovaných značek širokého portfolia této dealerské automobilové skupiny. Vozy CUPRA Formentor, slavnostně předané členům hudební skupiny Lucie, představují ve světě automobilů moderní inovativní SUV kupé s mimořádně působivým designem a také výkonem bez kompromisu. Model Formentor zaujme rovněž svým unikátně pojatým interiérem v designérském stylu CUPRA, jemuž dominuje integrovaná konektivita a nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Přečtěte si také:  Běhání je trendem posledních let. Jaké jsou nejčastější chyby a jak se jich vyvarovat?

„Zcela mimořádná a osobitá hudba české rockové skupiny Lucie dlouhodobě těší veřejnost nejen v Česku, ale také v zahraničí. Nesmazatelně se tak zapsala do dějin české moderní hudby a já jsem nesmírně rád, že tímto partnerstvím se symbolicky spojuje její dosavadní úspěch v hudebním světě s tím naší úspěchem a současným rozvojem v oblasti kvalitních služeb při poskytování mobility na našem trhu. Pro společnost AutoPalace Group je to další projekt v oblasti podpory kultury a já pevně věřím, že partnerstvím s Lucií v roli našeho ambasadora alespoň trochu přispějeme k dalšímu šíření kvalitní české rockové muziky, a zároveň tím přirozeně potěšíme naše současné i budoucí zákazníky,“ řekl při slavnostním předání vozů František Švec, generální ředitel AutoPalace Group.