HONOR ke konci tohoto roku uvede první 5G smartphone

HONOR ke konci tohoto roku uvede první 5G smartphone

11. 7. 2019 Vyp Od Redakce

Prezident HONORU, George Zhao, se na MWCS konferenci zavázal k vydání 5G smartphonů podporovaných NSA a SA technologiemi ke konci tohoto roku. Před samotným uživatelským používáním proběhne několik zkoušek a prověření ve spolupráci se síťovými operátory. Toto všem umožní vyzkoušet a používat danou technologii na dlouhou dobu.

Již nyní jsou Huawei a HONOR schopné poskytnout 5G smartphony. George dále vysvětlil, že výrobci smartphonů potřebují podporovat NSA a SA technologie, čipy a zásadní algoritmy. Huawei i HONOR mají bohaté zkušenosti s bezdrátovou komunikací, takže vývoj 5G technologií i koncových zařízení (NSA a SA) nabízejí zákazníkům dokonalou kombinaci pro co nejlepší uživatelský zážitek.

Huawei představuje svůj první komerční 5G smartphone Mate 20 X

Ohledně implementace 5G, George řekl, že rychlost 5G sítě bude desetkrát rychlejší než 4G a odezva sítě bude o mnoho kratší. Toto zrychlení přinese mnoho změn v praxi v kombinaci se smartphony, například v technologiích rozšířené nebo virtuální reality. Technologie 5G sítě (zrychlení a snížení odezvy sítě) povedou k využívání internetu v nových odvětvích.

Přečtěte si také:  Vylaďte svůj outfit. Při nákupu telefonu Samsung Galaxy S20 FE získáte boty Vasky Teny ve stejné barvě