Fotogalerie: Kiara a BMW M2 Competition

Fotogalerie: Kiara a BMW M2 Competition

25. 2. 2019 Vyp Od Redakce

Kráska a zvíře. Tak by se dala pojmenovat tato galerie, ve které se k malému, ale poměrně zběsilému BMW M2 Competition postavila sexy Kiara. A jak je vidět, oběma to před objektivem opravdu sluší.

Rozhodli jsme se Kiaru odvážně obléknout, takže působí na první pohled zatraceně sebevědomě – přesně jako tenhle malý a rychlý bavorák.

BMW M2 Competition pohání třílitrový benzinový šestiválec s dvěma turbodmychadly. Jeho výkon je 301 kW/410 koní a točivý moment vrcholí 550 Nm. To vám možná na první pohled nic moc neprozradí, ale věřte, že je to vážně rychlé auto. Vždyť zrychlení z 0 na 100 km/h udělá za 4,2 sekundy s automatem anebo za 4,4 sekundy s manuálem, který je na fotkách. Zrychlovat pak může až k 250 km/h, pokud si připlatíte za paket M Driver’s, pak až k 280 km/h! A to už je pořádná jízda!

Mimochodem zábavné je ale tohle auto taky v zatáčkách, protože všechny ty koně a newtonmetry jdou jenom na zadní kola, která dokáže tenhle malý bavorák “zapálit” prakticky na požádání. V zatáčkách kreslí dlouhé a široké černé čáry a řidič se přitom za volantem směje jako malý dítě.

A pokud by vás také zajímalo, jak fotky vznikaly, podívejte se do zákulisí: