Maledivy_Emirates_Airline

Emirates spouští valentýnské tarify pro lety na vybrané ostrovy

7. 2. 2022 Vyp Od Pavel Srp

Emirates představuje při příležitosti oslav Dne svatého Valentýna speciální nabídku pro pět exotických ostrovních destinací. Členové věrnostního programu Emirates Skywards navíc obdrží další 10% slevu.

Speciální tarify do výjimečných ostrovních destinací jako jsou Maledivy, Mauricius, Seychely, Srí Lanka a Phuket v Thajsku začínají od 13 390 Kč v Economy Class a od 59 900 Kč v Business Class. Nabídka platí pro všechny zákazníky Emirates, kteří si rezervují zpáteční letenku na emirates.com od 7. do 14. února 2022 s uskutečněním letů do 30. června 2022. Členové Emirates Skywards mohou při rezervaci pomocí promo kódu „ISLANDS“ získat další 10% slevu.

Nezapomenutelné zážitky

Pokud sníte o prosluněných plážích a relaxaci, nyní je ten nejlepší čas si rezervovat vaši vytouženou dovolenou, exotické ostrovní destinace si užije každý cestovatel.

Přečtěte si také:  5 tipů, jak během svých letních cest ušetřit

V rámci postupného znovuotevírání hranic a uvolňování cestovních restrikcí obnovila společnost Emirates svá letecká spojení do více než 120 destinací. Cestovatelé si tak nyní mohou dopřát frekventovanější lety do destinací jako jsou Maledivy, Srí Lanka nebo Phuket.

Seychely_Emirates_Airline

Seychely | Foto: Emirates Airline

V současné době Emirates provozuje přes svůj dopravní uzel v Dubaji pravidelné a časté lety na Seychely, Mauricius, Srí Lanku, Maledivy a ostrov Phuket v Thajsku.


Vyberte si také svoji dovolenou s Invia.cz:

S Emirates na cestách

Společnost Emirates zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienické a bezpečnostní standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci se zavedením mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Sri_Lanka_Emirates_Airline

Srí Lanka | Foto: Emirates Airline

Emirates je lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabízí jim štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, cestovní zdravotní pojištění proti covid-19 a svým věrným zákazníkům pomáhá udržovat platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

Přečtěte si také:  Kompenzace v letecké dopravě. Na co máte nárok?

Letecká společnost doporučuje cestujícím zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace.

Úvodní foto: Maledivy | Foto: Emirates Airline