BMW představilo nejnovější kolekci BMW Lifestyle pro rok 2020

BMW představilo nejnovější kolekci BMW Lifestyle pro rok 2020

22. 5. 2020 Vyp Od Redakce

Radost z jízdy lze zažít nejen za volanty automobilů BMW, ale také s novými produkty kolekcí BMW Lifestyle. Každé jaro se do těchto kolekcí dostávají nové produkty. Pro všechny položky kolekcí BMW je charakteristický vzrušující design, dlouhá životnost a prvotřídní kvalita.

BMW COLLECTION. Jednoduchost plná nápadů

Základem kolekcí BMW je univerzální BMW COLLECTION. Pojetí těchto produktů je moderní, funkční, zaměřené na městský život a vždy respektující známé designové prvky vozů BMW. Minimalistické a nadčasové produkty dodávají zásluhou promyšlené funkčnosti více svobody do každodenního života ve městě. Součástí BMW COLLECTION jsou také produkty vzniklé ve spolupráci se špičkovými prémiovými značkami. Příkladem třeba jsou produkty z řady MONTBLANC FOR BMW v podobě psacích potřeb, zavazadel a kvalitního koženého zboží v designu BMW vyráběné v Itálii

Vybrané nové produkty kolekce BMW COLLECTION:

 • BMW T-SHIRT LOGO, dámské triko
 • BMW SOFT DOWN JACKET, bunda dámská nebo pánská
 • BMW CHRONOGRAPH, hodinky
 • BMW THERMAL MUG LOGO, termo hrnek
 • BMW LUNCH CUP THERMAL, termo hrnek
 • HORIZN STUDIOS FOR BMW BOARDCASE, palubní kufřík
 • HORIZN STUDIOS FOR BMW TROLLEY, kolečkový kufřík
 • MONTBLANC FOR BMW BACKPACK, batoh
 • MONTBLANC FOR BMW LIQUID POUCH, kosmetická taštička
 • KARTELL FOR BMW RIDEON, odrážedlo (dostupné od července 2020)
Přečtěte si také:  PUMA a Lewis Hamilton slaví sedmý titul mistra světa a sedm let spolupráce

BMW M COLLECTION. Výkon a výkonnost

Design produktů z kolekce BMW M COLLECTION odráží typickou kombinaci vysokovýkonných produktů a pokrokových výrobních metod, které jsou typickým odlišujícím faktorem pro M modely BMW. Výrazná barevná provedení, moderní a vysoce kvalitní materiály, látky s pokrokovými vlastnostmi a označení BMW M jsou pro produkty této kolekce typické. Sportovní charakter této kolekce podtrhuje typická červená barva Toronto Red používaná i na automobilech. Dynamický vzhled a výraz vysoké kvality vytváří kombinace zlaté barvy používané na BMW M brzdových třmenech a klasické černé barvy.

Vybrané nové produkty kolekce BMW M COLLECTION:

 • BMW M JACKET, dámská bunda
 • BMW M SWEAT JACKET, pánská bunda
 • BMW M BOARDCASE, palubní kufřík

BMW M MOTORSPORT COLLECTION. Navrženo pro fanoušky

Kolekce BMW M MOTORSPORT COLLECTION zaujme moderním a sportovním stylem v legendárním stylu BMW Motorsport. Nezaměnitelná BMW M trikolóra ve spojení s černou a bílou barvou jsou vytvářejí moderní identitu BMW M Motorsport. Sebevědomé nápisy a označení, barevné členění a specifické grafické elementy dodávají této kolekci moderní a avantgardní charakter.

Přečtěte si také:  Inspirace na vánoční dárky nejen pro fanoušky BMW

Vybrané nové produkty kolekce BMW M MOTORSPORT COLLECTION:

 • BMW M MOTORSPORT SHOES PUMA LEADCAT, boty
 • BMW M MOTORSPORT WATCH, hodinky

BMW BIKES. Prvotřídní design a inovativní technika

Jízdní kola BMW BIKES jsou vždy vyvíjena ve spolupráci se společností Designworks a interpretují cyklistickou radost z jízdy velmi specifickým způsobem. Mimořádně kvalitní jízdní kolo 3T FOR BMW GRAVELBIKES ve dvou elegantních barvách vzniklé ze spolupráce s italskou značkou 3T jsou novinkou v nabídce kolekce BMW BIKES. Tato aerodynamicky navržená kola jsou působivá díky svým prvotřídním technickým řešením a nejmodernějším závodním komponentům. 3T FOR BMW Gravelbikes jsou k dispozici v EU a USA.

Vybrané nové produkty kolekce BMW BIKES:

BMW KIDS COLLECTION. Skvělá BMW radost z jízdy pro nejmenší

Sen o vlastnění BMW se nyní pomocí kolekce BMW KIDS stává skutečností pro nejmenší fanoušky BMW. Populární BMW BABYRACER III dostává elektrický pohon. Nové BMW M8 GTE RIDEON a BMW i8 RIDEON vytvářejí aktivní potěšení z jízdy. Originální zvuky motorů BMW, světelné efekty a otevírání dveří přeměňují dětské pokoje a zahrady v závodní trati. S integrovaným rozhraním MP3 pro přehrávání hudebních a zvukových souborů se do nich ti nejmenší zamilují.

Přečtěte si také:  Peugeot uvádí na trh lifestylovou kolekci Peugeot Sport Engineered

Vybrané nové produkty kolekce BMW KIDS COLLECTION:

 • BMW M8 GTE RIDEON
 • BMW i8 RIDEON

Kolekce BMW Lifestyle 2020 jsou nyní k dispozici u vybraných BMW Autorizovaných Dealerů.